Zwemles bij Frans Heus
Leer bij deze zwemschool op een veilige en leuke manier zwemmen en haal je zwemdiploma's!
De lessen van de zwemschool Frans Heus worden gegeven in zwembad De Krommerijn in Utrecht-Oost.
Je kunt hier zwemlessen volgen op de woensdag- en zaterdagmiddag. Bij het ABC zwemtraject leren kinderen de vier zwemslagen: enkelvoudige rugslag, schoolslag, borstcrawl en rugcrawl.
Dit doen ze door middel van allerlei leuke oefeningen in het water. De lessen voor het A-zwemdiploma zijn 2 keer in de week en duren 40 minuten. Wil je nog beter leren zwemmen en ga je voor je B of C diploma dan duren de lessen een uur.
Ouders mogen altijd blijven kijken tijdens de zwemlessen!
Klik voor meer info over zwemmen bij zwemschool Frans Heus op de roze button.
Wil je meer weten over zwemlessen in Utrecht? Kijk dan op ons overzicht met alle zwemlessen in Utrecht.
Frans Heus zwemschool
Weg naar Rhijnauwen 3
3584 AD Utrecht
Openingstijden
Woensdag- en zaterdagmiddag.Prijs
10 lessen: € 25Toon op kaart
Meer inspiratie
JUMP freerun (6+)
Ren, spring en zwaai! Bij de freerunlessen van JUMP freerun leer jij te gekke tricks!
Monkey Moves
Leer 11 sporten bij één club met gegarandeerd klimmen, klauteren, muziek en fun!
Skicursus 9 lessen
Leer (beter) skiën of snowboarden bij deze cursus die in december start bij Skipiste Nieuwegein!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Te gekke familieconcerten bij TivoliVredenburg!
Jong genieten betekent later nog meer genieten, en samen plezier is dubbel plezier. De concerten, shows of voorstellingen onder de noemer familieconcerten zijn voor jong en oud. Alle genres, muziek- en vertelvormen passeren de revue, dus pik eruit wat bij jullie past!
Meester Kikker in Stadsschouwburg Utrecht
Deze kerstvakantie geniet je met de hele familie van de musical Meester Kikker. Het wonderlijke verhaal van meester Frans die soms ineens in een kikker verandert. Meester Kikker is gebaseerd op het gelijknamige (verfilmde) boek van Paul van Loon.
De winter vier je samen in het Openluchtmuseum
Een winterkermis met Grand Carrousel en rupsbaan, een sfeervolle rolschaatsbaan, lampjes, een gezellige winterse jaarmarkt en nog veel meer. Beleef van 6 december t/m 18 januari de winter in het Nederlands Openluchtmuseum.