Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Zwemles bij Frans Heus

Leer bij deze zwemschool op een veilige en leuke manier zwemmen en haal je zwemdiploma's!

De lessen van de zwemschool Frans Heus worden gegeven in zwembad De Krommerijn in Utrecht-Oost.

Je kunt hier zwemlessen volgen op de woensdag- en zaterdagmiddag. Bij het ABC zwemtraject leren kinderen de vier zwemslagen: enkelvoudige rugslag, schoolslag, borstcrawl en rugcrawl.

Dit doen ze door middel van allerlei leuke oefeningen in het water. De lessen voor het A-zwemdiploma zijn 2 keer in de week en duren 40 minuten. Wil je nog beter leren zwemmen en ga je voor je B of C diploma dan duren de lessen een uur.

Ouders mogen altijd blijven kijken tijdens de zwemlessen!

Klik voor meer info over zwemmen bij zwemschool Frans Heus op de roze button.
 
Wil je meer weten over zwemlessen in Utrecht? Kijk dan op ons overzicht met alle zwemlessen in Utrecht.

Frans Heus zwemschool

Weg naar Rhijnauwen 3

3584 AD Utrecht

Openingstijden Woensdag- en zaterdagmiddag.
Prijs 10 lessen: € 25
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lijstjes voor Utrecht

Meer inspiratie

Junior Tigers Kidsclub

Jonge FC Utrecht-supporters opgelet, beleef supergave avonturen als lid van Junior Tigers!

PANASJ hockeyclub: vanaf 3 jaar

Plezier staat hier voorop! Je vindt deze club o.a. in Maarssen, Utrecht Oost, Utrecht West en Tuindorp.

Theaterschool Utrecht

Laat kinderen groeien met theater bij Theaterschool Utrecht. Al voor kinderen vanaf 2 jaar!

Bricks and Robots

Ervaar de wereld van robotica, technologie en programmeren tijdens de cursussen van Bricks & Robots!

Uitgelicht

Tip: leuke musicallessen

Monsters in het museum

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Oogstfeest | Utrecht Natuurlijk

Wat groeit er allemaal in Utrecht? Meer dan je misschien denkt! In september staan verschillende locaties van Utrecht Natuurlijk volop in het teken van oogsten, proeven, ontdekken en vieren. Op stadsboerderijen Koppelsteede, Steede Hoge Woerd, Griftsteede en Stadstuin Zuilen vieren ze zondag 13 en 20 september de oogst van Utrecht voor jong en oud.

Nieuw en door Kidsproof getest: Music Machines & Me

Ontdek bij Museum Speelklok deze interactieve ontdekkingstocht vol muziek. Echt een aanrader!

Kidsproof ontdekte: Noet Noet en het geheime kasteelfeest bij Kasteel de Haar

Wij zijn fan van deze nieuwe, knuffelbare tour met pratende kasteelkat bij Kasteel de Haar. Lees alles over ons bezoek!

Te gekke familieconcerten bij TivoliVredenburg!

Jong genieten betekent later nog meer genieten, en samen plezier is dubbel plezier. De concerten, shows of voorstellingen onder de noemer familieconcerten zijn voor jong en oud. Alle genres, muziek- en vertelvormen passeren de revue, dus pik eruit wat bij jullie past!

Wat een gave winactie weer! Klik door om mee te doen!

Ik doe mee!