Schermen bij Pallós
Op zoek naar een originele sport en ouder dan 8 jaar? Misschien is schermen dan iets voor jou!
Schermen is eigenlijk een ‘moderne’ vechtsport. Vroeger kende men het duelleren met een wapen als een manier om je vijand te doden, toen dat werd verboden, is schermen een sport geworden.
Tactiek, snelheid en list zijn belangrijke elementen. Het doel is je tegenstander te raken, zonder zelf geraakt te worden. De schermsport kent veel mooie tradities.
Alle lessen worden gegeven door enthousiaste docenten. Naast klassikale lessen zijn er ook mogelijkheden om individueel les te krijgen.
Leuke evenementen staat bij Pallós hoog in het vaandel. Het belangrijkste hiervan is het jaarlijkse internationale Domtoernooi. Om geen ongelukken te krijgen staat veiligheid daarbij voorop.
Klik voor meer info over schermen bij Pallós op de roze button.
Wil je meer weten over andere vechtsporten? Kijk dan op ons overzicht met alle vechtsporten voor kinderen in Utrecht.
Pallós
Notebomenlaan 137
3582 CJ Utrecht
Openingstijden
De lessen voor de jeugd zijn op woensdagavond van 19 tot 20 uur.Prijs
€125 euro p.pToon op kaart
Lijstjes voor Utrecht
Meer inspiratie
Junior Tigers Kidsclub
Jonge FC Utrecht-supporters opgelet, beleef supergave avonturen als lid van Junior Tigers!
Kidsclub Welpjes
Beleef dolle avonturen met je jonge FC Utrecht-supporter (0 t/m 2 jaar) als lid van de Welpjes!
RGC Eleganza
Kinderen die nieuwsgierig zijn naar ritmische gymnastiek kunnen trainen bij RGC Eleganza!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Op avontuur bij het Nationaal Militair Museum!
Dit stoere museum blijft ook na vijf bezoeken echt een van de favoriete musea van onze kinderen. Een goede reden om de kids eens te vragen wat ze zo leuk vinden aan het NMM. ‘De mega coole vliegtuigen overal’, ‘de stormbaan buiten’, ‘de Xplore’ en het 'zelf in een mini-jeep rijden’. Voor ons dus alle reden om nog een keer te gaan!
Den Haag van strand tot stad: dit is leuk voor gezinnen met kinderen!
Van Drievliet, Museon-Omniversum tot SEA LIFE Scheveningen – in Den Haag beleef je de leukste avonturen met kinderen. En tussendoor? Even ontspannen met een lekkere lunch op het strand en een duik in zee. Heerlijk!
48 uur op De Utrechtse Heuvelrug met kinderen: zo haal je alles eruit
Wakker worden met fluitende vogeltjes en op pad gaan naar toffe uitjes op wandel- en fietsafstand! Een plek waar kinderen volop kunnen spelen en jullie ook 100% genieten. Tijdens een weekendje weg op De Utrechtse Heuvelrug kan het allemaal!