PANASJ hockey
Bij deze leuke hockeyschool kun je vanaf 3 jaar al terecht! Speelse methode met veel muziek en spel.
Ben je nog geen 6 maar wil je al wel kennismaken met hockey? Dat kan bij PANASJ!
Junioren (3 en 4-jaar)
Peuters en kleuters maken voor het eerst kennis met stick en bal, samen met één van hun ouders, waarbij de nadruk uiteraard ligt op spel en plezier.
Al het vrolijk gekleurde PANASJ-materiaal is speciaal ontworpen voor kinderen en stimuleert hun coördinatie, behendigheid en balans. Doel van iedere oefening is het bevorderen van de motoriek, maar belangrijker nog is het om lol te hebben!
De PANASJ junior-groepen bestaan uit maximaal 10 kinderen en 10 ouders. 45 minuten quality time tussen ouder en kind. Met hulp van je ouders krijg je naast de motorische spelletjes voorzichtig een paar basisprincipes van het hockey aangereikt.
Hockeyschool (5 tot 10 jaar)
Je leert onder professionele begeleiding de nieuwste, maar ook de basistechnieken onder controle te krijgen. Ook als je al op hockey zit is de PANASJ-methode een fantastische aanvulling op de reguliere clubtraining.
Ideaal, er zijn meerdere locaties in de regio waar je kunt hockeyen; Maarssen, Utrecht en Zeist! Klik via de roze button door naar de website voor meer info.
Lijstjes voor Utrecht
Meer inspiratie
Theaterschool Utrecht
Laat kinderen groeien met theater bij Theaterschool Utrecht. Al voor kinderen vanaf 2 jaar!
Junior Tigers Kidsclub
Jonge FC Utrecht-supporters opgelet, beleef supergave avonturen als lid van Junior Tigers!
Monkey Moves
Leer 11 sporten bij één club met gegarandeerd klimmen, klauteren, muziek en fun!Uitgelicht
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Lente-uitjes – jeugdtheater in de vakantie
In de vakantie is festival Lente-Uitjes er weer. Maar liefst acht theaters in Utrecht, Houten en Amersfoort doen mee aan dit jeugdtheaterfestival, met een afwisselend programma voor kinderen van 1,5 t/m 12 jaar!
Nieuwsgierige kids…. opgelet!
Heb jij ook van die onderzoekende kinderen thuis? Die overal even aan willen zitten of in willen kijken? En alles tot op de bodem uit willen zoeken? Dan is het Universiteitsmuseum Utrecht echt iets voor jullie. In dit interactieve museum mogen kinderen in verschillende zalen van alles onderzoeken en ontdekken. Wij gingen je vast voor! Het spannendste was toch wel…de mysterybox! Wat zou daarin zitten?
Yeah, met de kids naar FC Utrecht!
Onlangs speelde FC Utrecht een spannende pot tegen Vitesse. Daar móesten Kidsproofblogger Anne-Liese en haar kids bij zijn! De jongens mochten zelfs hand in hand met de spelers het veld op. Een te gekke ervaring voor deze Junior Tigers! Benieuwd wat ze ervan vonden? Mama Anne-Liese vertelt over hun ervaring.