Derde Utrechtse Groep
Scouting staat voor uitdaging! Durf jij de uitdaging aan bij Scouting Derde Utrechtse Groep?
Bij scouting besteden kinderen en jongeren op een actieve en uitdagende manier hun vrije tijd in de natuur, ook in een grote stad als Utrecht! Ze hebben veel plezier met elkaar en leren om samen te werken en respect te hebben voor de ander. Zo ontwikkelen kinderen en jongeren zich op een natuurlijke manier tot zelfstandige mensen en krijgen ze de ruimte om te ontdekken en te leren.
Kinderen die lid worden, worden na een tijdje geïnstalleerd, dit gebeurt meerdere keren per jaar. Ze worden dan officieel welp, verkenner of rowan en mogen het uniform van de groep dragen.
Klik op de roze button hieronder voor meer info
Kijk ook eens op het overzicht met alle scoutingverenigingen in Utrecht.
Lijstjes voor Utrecht
Meer inspiratie
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Yeah, met de kids naar FC Utrecht!
Onlangs speelde FC Utrecht een spannende pot tegen Vitesse. Daar móesten Kidsproofblogger Anne-Liese en haar kids bij zijn! De jongens mochten zelfs hand in hand met de spelers het veld op. Een te gekke ervaring voor deze Junior Tigers! Benieuwd wat ze ervan vonden? Mama Anne-Liese vertelt over hun ervaring.
Tips voor paasbrunch, paaslunch & paasdiner met kinderen!
Of je nu zin hebt in een lekkere paasbrunch, paaslunch of paasdiner; in en om Utrecht kun je met Pasen 2026 heerlijk uit eten met het hele gezin! Ook voor de kinderen is er van alles georganiseerd. Wij verzamelden deze toffe plekjes voor jou. Vergeet niet om tijdig te reserveren!
48 uur op De Utrechtse Heuvelrug met kinderen: zo haal je alles eruit
Wakker worden met fluitende vogeltjes en op pad gaan naar toffe uitjes op wandel -en fietsafstand! Een plek waar kinderen volop kunnen spelen en jullie ook 100% genieten. Tijdens een weekendje weg op De Utrechtse Heuvelrug kan het allemaal!