Lekker swingen bij Touchée
Maak je eerste dansmoves op de dansvloer bij Touchée Dance Company! Vanaf 2 jaar kun je op les!
Door middel van spelletjes, choreografieën, technieken en veel plezier, leer je de coolste moves en krijgt jouw zelfvertrouwen een boost!
Touchée geeft danslessen aan Mini’s (2-3 jaar), Ukkies (4-5 jaar), Kiddo’s (6-8 jaar) en Young (9-15 jaar). Van Streetdance en Hip Hop tot Modern. Er zijn lessen voor beginnende en meer gevorderde dansers. Vergevorderde dansers van 12 jaar een ouder kunnen deelnemen aan de selectieklassen bij Touchée College.
Deze swingende danslessen vormen de basis voor alle andere danslessen die je bij Touchée kunt volgen. Spelenderwijs maak je kennis met muziek, bewegen en dans.
Benieuwd geworden? Kom snel een proefles volgen, dat kan voor €5!
Wil je meer weten over deze professionele dansschool? Klik dan via de roze button door naar de website van Touchée.
Tip! Geef een keer een dansfeestje als je jarig bent, dat kan ook bij Touchée.
Touchée Dance Company
Adelaarstraat 13
3514 CA Utrecht
Prijs
Het tarief is afhankelijk van de leeftijd. Klik op de roze button voor meer info.Toon op kaart
Lijstjes voor Utrecht
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Zwemfeestje in Utrecht? Check ons overzicht met de leukste kinderzwemfeestjes!
Op zoek naar een tof zwemfeestje voor kinderen in regio Utrecht? In en rondom Utrecht vind je volop leuke locaties voor een spetterend kinderfeestje in het zwembad.
RCN Vakantieparken | Boek nu met tot wel 35% korting een zomervakantie!
Waar alles samenkomt: de ingrediënten voor een onvergetelijke gezinsvakantie!
Ga mee op avontuur in het Nationaal Militair Museum!
Bij het Nationaal Militair Museum is er voor kleine en grote avonturiers van alles te doen. Luister naar stoere verhalen, verken het museum met een speurtocht, ontdek de wereld van de krijgsmacht via speelwereld Xplore of leer salueren als een echte militair.