Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Zwemles bij De Kwakel

Bij zwembad De Kwakel kun je niet alleen lekker spelen maar ook je zwemdiploma's halen.

Goed en veilig leren zwemmen is erg belangrijk. Wil je op zwemles? Dan kan dat bij De Kwakel. Er zijn veel mogelijkheden voor zwemles na schooltijd of in het weekend. Vind je het fijn om ’s ochtends voordat je naar school gaat al te gaan zwemmen? Dan kan dit bij De Kwakel op maandag, woensdag en vrijdagochtend om 7.15 uur.

Voor peuters van 2 tot 4 jaar is er ook overlevingszwemmen. Daar leren kinderen die nog niet kunnen zwemmen spelenderwijs manieren om zich te redden na een val in het water. Wil je extra snel je diploma halen? Dan kun je bij De Kwakel ook een vakantiecursus zwemmen volgen.

Vrij zwemmen
Dit is echt een heerlijk zwembad om vrij te zwemmen. Kies tussen de verschillende binnenzwembaden; er is binnen een recreatiebad met badje voor peuters en kleuters, het warmwaterbad en het mooie banenbad.

Klik voor meer info over zwembad De Kwakel op de roze button hieronder.

Wil je meer weten over leren zwemmen in Utrecht? Kijk dan op ons overzicht met een uitgebreid aanbod van zwemlessen voor kinderen in Utrecht.

Zwembad De Kwakel

Paranadreef 10

3563 AX Utrecht

Mail direct

Mail direct naar Zwembad De Kwakel

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

Monkey Moves

Leer 11 sporten bij één club met gegarandeerd klimmen, klauteren, muziek en fun!

Proefles bij Neoliet!

Lekker samen trainen, klimmen en chillen? Volg een proefles. Klimmen kan al > 5 jaar!

PANASJ hockeyclub: vanaf 3 jaar

Plezier staat hier voorop! Je vindt deze club o.a. in Maarssen, Utrecht Oost, Utrecht West en Tuindorp.

Kidsclub Welpjes

Beleef dolle avonturen met je jonge FC Utrecht-supporter (0 t/m 2 jaar) als lid van de Welpjes!

Uitgelicht

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Te gekke familieconcerten bij TivoliVredenburg!

Jong genieten betekent later nog meer genieten, en samen plezier is dubbel plezier. De concerten, shows of voorstellingen onder de noemer familieconcerten zijn voor jong en oud. Alle genres, muziek- en vertelvormen passeren de revue, dus pik eruit wat bij jullie past!

Getest door Kidsproof: nieuwe doe-expo bij De Vrijstaat

Kidsproofblogger Anique en haar kinderen doken bij Het Klokkenhuis in de wereld van de tijd. Ze lieten zich volop inspireren door de kunstenaars en gingen ook zelf aan de slag!

Getest: Kinderspoor in Museum Hoge Woerd

Kinderspoor is een spannende speurtocht in Museum Hoge Woerd. Kidsproofblogger Marjolein ging naar het castellum om samen met haar dochter en een paar vriendinnetjes te gaan speuren. Is het ze gelukt om de code te kraken? Lees alles over hun leuke uitje!

Podium Sprits: theater, dans en muziek voor een jong publiek!

Podium Sprits presenteert theater, dans en muziek voor een jong publiek. Twee keer per maand op woensdag- of vrijdagochtend speelt er een passende voorstelling voor de allerkleinsten (0,5 tot 4 jaar). Om de week op zondag zie je de mooiste familievoorstellingen (3 tot 12 jaar), inclusief schminken, knutselen en een gratis workshop. En vier keer per jaar kun je op de vroege vrijdagavond terecht voor een gezellig avondje uit met een leuke of spannende voorstelling, inclusief randprogramma (8 tot 13 jaar).

Win gezinstickets voor het Sintfestijn op Loevestein
Doe mee en maak kans op één van de 4 gezinstickets voor het Sintfestijn op Loevestein!

Ik doe mee!