Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Zwemles Zwemschool Midden

Leer zwemmen met plezier bij Zwemschool Midden. Niet het systeem is hier belangrijk maar je kind!

De missie van deze zwemschool is om kinderen op een leuke en kindvriendelijke manier te leren zwemmen. Door een positieve benadering leren kinderen spoedig zwemmen door diep water te zwemmen.

Toelichting op de zwemmethode
Deze methode heet, om geen valse verwachtingen te scheppen, géén Turbocursus of Turbozwemmen. Kinderen hebben, zonder extra druk, tijd nodig om (zwem) vaardigheden eigen te maken. Zonder instroomcriteria komen alle kinderen in aanmerking voor diplomagarantie, hoelang je kind er ook over gaat doen.

De zwemlessen worden gegeven in kleine groepjes zodat iedereen uitgebreid aandacht krijgt. Verder worden de zwemlessen vooral in diep water gegeven zodat de kinderen goed leren zwemmen.

Kinderen kunnen hier al vanaf 4,5 jaar op zwemles. Er zijn altijd ouders aanwezig bij de lessen.

Locaties
Er zijn lessen mogelijk op verschillende locaties, te weten in Utrecht (Mytylschool) en Vianen (SC Helsdingen).

Klik voor meer info, waaronder het rooster, door naar de website van Zwemschool Midden via de roze button!

Zwemschool Midden

Openingstijden Klik door naar de website van Zwemschool Midden voor het rooster.
Mail direct

Mail direct naar Zwemschool Midden

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Telefoonnummer

Meer inspiratie

Monkey Moves

Leer 11 sporten bij één club met gegarandeerd klimmen, klauteren, muziek en fun!

Kidsclub Welpjes

Beleef dolle avonturen met je jonge FC Utrecht-supporter (0 t/m 2 jaar) als lid van de Welpjes!

TheaterKeet

Ga de speelvloer op tijdens de theaterlessen van De Vrijstaat en verplaats je in nieuwe personages!

Proefles bij Neoliet!

Lekker samen trainen, klimmen en chillen? Volg een proefles. Klimmen kan al > 5 jaar!

Uitgelicht

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Te gekke familieconcerten bij TivoliVredenburg!

Jong genieten betekent later nog meer genieten, en samen plezier is dubbel plezier. De concerten, shows of voorstellingen onder de noemer familieconcerten zijn voor jong en oud. Alle genres, muziek- en vertelvormen passeren de revue, dus pik eruit wat bij jullie past!

Getest door Kidsproof: nieuwe doe-expo bij De Vrijstaat

Kidsproofblogger Anique en haar kinderen doken bij Het Klokkenhuis in de wereld van de tijd. Ze lieten zich volop inspireren door de kunstenaars en gingen ook zelf aan de slag!

Podium Sprits: theater, dans en muziek voor een jong publiek!

Podium Sprits presenteert theater, dans en muziek voor een jong publiek. Twee keer per maand op woensdag- of vrijdagochtend speelt er een passende voorstelling voor de allerkleinsten (0,5 tot 4 jaar). Om de week op zondag zie je de mooiste familievoorstellingen (3 tot 12 jaar), inclusief schminken, knutselen en een gratis workshop. En vier keer per jaar kun je op de vroege vrijdagavond terecht voor een gezellig avondje uit met een leuke of spannende voorstelling, inclusief randprogramma (8 tot 13 jaar).

Getest: Kinderspoor in Museum Hoge Woerd

Kinderspoor is een spannende speurtocht in Museum Hoge Woerd. Kidsproofblogger Marjolein ging naar het castellum om samen met haar dochter en een paar vriendinnetjes te gaan speuren. Is het ze gelukt om de code te kraken? Lees alles over hun leuke uitje!

Win gezinstickets voor het Sintfestijn op Loevestein
Doe mee en maak kans op één van de 4 gezinstickets voor het Sintfestijn op Loevestein!

Ik doe mee!