Kleding & cadeautjesTerug naar het overzicht

Bij Copine vind je mooie kleding van zowel Nederlandse als buitenlandse ontwerpers. Ga het bekijken!
In deze steeds vernieuwende én sfeervolle winkel vind je kleding, speelgoed en leuke accessoires zoals sieraden en riemen. Er worden collecties van zowel Nederlandse als buitenlandse merken verkocht.

Een greep uit de kinderkledingmerken die je hier kunt vinden: Tumble 'N Dry, Claesen's, Flo, Nice Things en Someone.

De collectie verandert regelmatig waardoor elk bezoek weer anders is.

Er is ook een speciaal hoekje met mooie kleding voor de moeders, ideaal! Hier vind je bijvoorbeeld kleding van Penn & Ink, Gsus, Nümph, Becksondergaard.

De winkel is makkelijk bereikbaar en je kunt voor de deur gratis parkeren met de blauwe parkeerschijf.

De schitterende collectie in combinatie met de fijne sfeer in de winkel maken dit tot een van de favoriete winkeltjes van de redactie! Klik voor meer info over deze prachtige winkel op de roze button.

Copine Conceptstore Kinderkleding

Hessenweg 181B
3731 JH De Bilt
Openingstijden Maandag van 12 tot 17.30 uur
Dinsdag t/m vrijdag van 10 tot 17.30 uur
Zaterdag van 10 tot 17 uur
Naar de website Telefoonnummer
Meer leuke tips

Blogs & filmpjesAlle blogs

Uitgelicht

Kindermuziekweek bij DUMS

Kindermuziekweek bij DUMS

Stap bij DUMS in een wereld vol muziek en geniet van de vijfde editie van de Kindermuziekweek.

Van 14 maart t/m 2 april zijn er gratis optredens en muzieklessen!

Bekijk het aanbod