Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Genieten bij Belle

Lekker en gezellig met je kids uiteten bij Bistro Belle in Oud-Zuilen!

Lekker een hapje eten, romantisch met zijn tweetjes of gezellig met de kinderen. In Belle’s bistro geen moeilijke gerechten maar goede klassiekers en lekkere seizoensgerechten; Chef Jesse en zijn team maken van elk gerecht een feest.

Kinderkaart
Ook voor kleine gasten tot 12 jaar heeft Belle een uitgebreide menukaart. Van zeewolffilet tot een tomatensoepje, een frietje of een dievenbord. Met als verrassing bij het toetje; de echte Belle-blaas!

Kortom, Belle is echt een aanrader voor gezinnen met kinderen. Klik voor meer info door naar de site via de roze button!

Bistro Belle

Dorpsstraat 12

3611 AE Oud Zuilen

Openingstijden Klik voor de actuele openingstijden door naar de site via de roze button!
Toon op kaart

Meer inspiratie

Buitengoed de Boomgaard

Ontbijten in het groen, lunchen in de zon, borrelen alsof het vakantie is: en dat gewoon vlakbij Utrecht!

Kinderen eten gratis bij Buurten

Samen gezellig uit eten en de kinderen schuiven gratis aan, wat een feestje!

Expositie ‘Een Fort voor Vleermuis’

Kom lekker eten en drinken én ontdek samen de expositie ‘Een Fort voor Vleermuis’ met leuke knutsel!

Klein Zwitserland

Een heerlijke plek in de prachtige bosrijke omgeving van Driebergen om lekker te eten, o.a. pannenkoeken.

Uitgelicht

Ga mee op DinoAdventures bij DierenPark Amersfoort

Van poppenkast tot speurtocht op Paleis Het Loo in Apeldoorn

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Herfststukjes – jeugdtheater in de vakantie

Vier de herfstvakantie in het theater! Tijdens jeugdtheaterfestival Herfststukjes presenteren acht theaters in Utrecht, Houten en Amersfoort een programma vol magie voor jong en oud. Beleef samen met je (klein)kinderen een middag vol verwondering, bijvoorbeeld bij een van onderstaande voorstellingen. Je vindt er nog veel meer op Herfststukjes.nl.

Podium Sprits: theater, dans en muziek voor een jong publiek!

Podium Sprits presenteert theater, dans en muziek voor een jong publiek. Twee keer per maand op woensdag- of vrijdagochtend speelt er een passende voorstelling voor de allerkleinsten (0,5 tot 4 jaar). Om de week op zondag zie je de mooiste familievoorstellingen (3 tot 12 jaar), inclusief schminken, knutselen en een gratis workshop. En vier keer per jaar kun je op de vroege vrijdagavond terecht voor een gezellig avondje uit met een leuke of spannende voorstelling, inclusief randprogramma (8 tot 13 jaar).

19x superleuke herfstvakantie-uitjes door heel NL

Deze wil je niet missen! 19 extra leuke Kidsproof-tips voor de herfstvakantie. En een aantal voor daarna ;)

Getest: Vakantiepark De Krakeling

Midden in de prachtige bossen van Zeist ligt Vakantiepark De Krakeling. We hadden al vaker enthousiaste verhalen over dit vakantiepark gehoord, dus hoog tijd om het zelf eens te ervaren! We pakten onze spullen en gingen er met het gezin een nachtje naartoe. En daar kregen we zeker geen spijt van. Lees alles over onze ervaring!

Win gezinstickets voor het Sintfestijn op Loevestein
Doe mee en maak kans op één van de 4 gezinstickets voor het Sintfestijn op Loevestein!

Ik doe mee!