Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Kom je ook Buurten?

Dit restaurant in de oude sojafabriek is ideaal om met je kids naartoe te gaan. Fijne kinderhoek!

Echt zo’n restaurant in Utrecht waar je een keer geweest moet zijn. En daarna nog vaak naar terug wilt..!

Buurten in de Fabriek heeft een kindermenukaart voor de kleine gasten waar zowel feestelijke als gezonde gerechtjes op staan. Verder is er een kleine aparte ruimte waarin gespeeld kan worden. Er is speelgoed in de kinderkamer en in de boekenkast staan kinderboekjes. Ook zijn er kinderstoelen en is er een plek waar je je baby kan verschonen.

Bij lekker weer kun je heerlijk buiten zitten op het grote terras! Daar is genoeg ruimte voor de kinderen om ook lekker te spelen.

Klik voor meer info over dit leuke restaurant in dit bijzondere pand op de roze button hieronder! Check ook onze blog met de 5 favoriete kindvriendelijke restaurants in Utrecht.

Buurten in de Fabriek

Kanaalweg 91

3533 HH Utrecht

Openingstijden Iedere dag vanaf 9 uur.
Prijs Een hoofdgerecht voor kinderen is er al vanaf € 4,50
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

Koetshuis Beerschoten

Uitrusten met wat lekkers na een wandeling? Midden in het bos vind je Koetshuis Beerschoten!

Kom je ook Buurten?

Dit restaurant in de oude sojafabriek is ideaal om met je kids naartoe te gaan. Fijne kinderhoek!

Buitengoed de Boomgaard

Plof zorgeloos neer op het groene terras van dit fantastische kidsparadijs!

Moederdagbrunch

Vier Moederdag met een gezellige brunch op Fort de Gagel!

Uitgelicht

10 & 11 mei 2025: Nationale Molendag!

Kinderherdenking 4 mei in Madurodam

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Naar de glamping met kids

Met Lodge Holidays bezoek je prachtige bestemmingen zonder zorgen. Geniet samen met de kids van azuurblauwe zeeën, heerlijke ijsjes, luxe en avontuur met een van de glampingvakanties!

Geofort feestjaar: vier het mee, veel extra activiteiten!

Ontdek het spannende forteiland van GeoFort met de hele familie! Alles draait hier om de toekomst van de aarde; de thema’s klimaat, energie en water staan centraal. Lees snel verder wat er allemaal te doen is. Check ook alle extra Minecraft activiteiten in dit feestelijke GeoFort Minecraft jaar!

Leuke meivakantie-uitjes voor kinderen!

Hoera, (bijna) meivakantie in de regio Utrecht! Heb jij al plannen om leuke dingen met je kinderen te doen? Lees hier onze tips voor leuke kinderuitjes en kinderactiviteiten in de meivakantie van 2025!

20x Heel Nederland: Leuke lente-uitjes en vakantiekampen

Ideaal voor Pasen, de meivakantie en vast voor de zomer: heerlijke lente-uitjes en fijne vakantiekampen door heel Nederland

WIN: een gezinsticket voor de nieuwe Fien en Teun film! Meld je aan voor onze nieuwsbrief en maak kans op 1 van de 5 gezinstickets 🤩🎟️

Aanmelden nieuwsbrief