Dengh
Jong en oud kunnen genieten van het heerlijke eten en de tijdloze sfeer op dit prachtige plekje!
Bij dit restaurant vlakbij het mooie Máximapark zijn kinderen meer dan welkom. Echt een fijn plekje om met je kroost naartoe te gaan. Voor de kids is er een speeltuin naast het terras, ideaal! Ook voor speciale gelegenheden is Dengh een mooie locatie.
Kaart
Er is een uitgebreide kaart met voor ieder wat wils. Een tosti voor de kinderen of een van de vele lekkere pannenkoeken!
Klik op de roze button voor meer info over dit prachtige plekje.
Dengh
Enghlaan 17
3543 BD Utrecht
Openingstijden
Dagelijks geopend. Klik door naar de website voor de exacte openingstijden.Toon op kaart
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Alle intochten van Sinterklaas regio Utrecht
2025 - De intocht van Sinterklaas met de boot in Utrecht is voor veel kinderen een van de hoogtepunten van het het jaar. Ook in 2025 zal de Sint de kinderen met een bezoekje vereren, en niet alleen in Utrecht, maar ook de kinderen van De Bilt, Bilthoven, Zeist, Maarssen, Houten, Den Dolder en meer bezoekt hij. Vaak neemt hij zijn trouwe paardje mee. Wil jij weten wanneer je de Sint waar kan verwelkomen? We hebben alle intochten voor je op een rijtje gezet!
Nieuwe doe-expo bij De Vrijstaat
Bij Om Het Lijf onderzoek je het menselijk lichaam van binnen én van buiten! Kidsproofblogger Marjolein en haar kinderen lieten zich volop inspireren door de kunstenaars en gingen ook zelf aan de slag. Lees alles over hun fantastische en creatieve middag!
Gooien met Verf | Getest door Kidsproof
Wat is er nou leuker dan lekker kliederen met verf? Gooien met verf natuurlijk! En dat kan bij de Fabriek in Woerden. In hun kleurrijke atelier kun je helemaal losgaan met verf in alle kleuren, leer je verschillende technieken en komt de kunstenaar in je los.