Heel veel pannenkoeken!
Bij restaurant De Muntkelder kun je kiezen uit heeeeel veel verschillende pannenkoeken!
In deze historische werfkelder kan je genieten van ambachtelijke pannenkoeken. Ze bestaan uit verse ingrediënten en worden ter plaatse gebakken.
De keuze is groot. Wat denk je van een pannenkoek “Ronnie Riks” of “Stientje Stuiver”?
Bij lekker weer kan je buiten aan de werf zitten en kijken naar de bootjes in de gracht. Dat is nog eens leuk pannenkoeken eten!
Klik voor meer info over De Muntkelder op de roze button.
Tip: lees onze blog met tips voor meer leuke pannenkoekenrestaurants in en om Utrecht!
De Muntkelder
Oudegracht aan de Werf 112
3511 AL Utrecht
Openingstijden
Dagelijks vanaf 12 uur
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Lijstjes voor Utrecht
Meer inspiratie
Genieten bij Fort de Gagel
Wat een feestje is dit kindvriendelijke restaurant aan de rand van het Noorderpark!
Buurten in de Fabriek
Dit restaurant in de oude sojafabriek is ideaal om met je kids naartoe te gaan. Fijne kinderhoek!
Speeltuin en terras
Kom spelen in de natuurspeeltuin en heerlijk eten bij café restaurant SoesterdalBlogs & inspiratie
Alle blogs
Podium Sprits: theater, dans en muziek voor een jong publiek!
Podium Sprits presenteert theater, dans en muziek voor een jong publiek. Twee keer per maand op woensdag- of vrijdagochtend speelt er een passende voorstelling voor de allerkleinsten (0,5 tot 4 jaar). Om de week op zondag zie je de mooiste familievoorstellingen (3 tot 12 jaar), inclusief schminken, knutselen en een gratis workshop. En vier keer per jaar kun je op de vroege vrijdagavond terecht voor een gezellig avondje uit met een leuke of spannende voorstelling, inclusief randprogramma (8 tot 13 jaar).
21x superleuke museum-uitjes door heel Nederland
Van chocola en stippenkunst tot monsters, ruimteproefjes en coole goocheltrucs: hier wil je heen! Ken jij alle 21 tips al?
Een weekendvullend programma in Zeist!
Een dagje of weekend weg op de Utrechtse Heuvelrug? Wij gingen je voor! We bezochten de Pyramide van Austerlitz, verbleven op Vakantiepark De Krakeling, genoten van de prachtige natuur en zagen de tijd voorbij vliegen.