Heel veel pannenkoeken!
Bij restaurant De Muntkelder kun je kiezen uit heeeeel veel verschillende pannenkoeken!
In deze historische werfkelder kan je genieten van ambachtelijke pannenkoeken. Ze bestaan uit verse ingrediënten en worden ter plaatse gebakken.
De keuze is groot. Wat denk je van een pannenkoek “Ronnie Riks” of “Stientje Stuiver”?
Bij lekker weer kan je buiten aan de werf zitten en kijken naar de bootjes in de gracht. Dat is nog eens leuk pannenkoeken eten!
Klik voor meer info over De Muntkelder op de roze button.
Tip: lees onze blog met tips voor meer leuke pannenkoekenrestaurants in en om Utrecht!
De Muntkelder
Oudegracht aan de Werf 112
3511 AL Utrecht
Openingstijden
Dagelijks vanaf 12 uur
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Lijstjes voor Utrecht
Uitgelicht
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Getest door Kidsproof: nieuwe doe-expo bij De Vrijstaat
Kidsproofblogger Anique en haar kinderen doken bij Het Klokkenhuis in de wereld van de tijd. Ze lieten zich volop inspireren door de kunstenaars en gingen ook zelf aan de slag!
Getest: Kinderspoor in Museum Hoge Woerd
Kinderspoor is een spannende speurtocht in Museum Hoge Woerd. Kidsproofblogger Marjolein ging naar het castellum om samen met haar dochter en een paar vriendinnetjes te gaan speuren. Is het ze gelukt om de code te kraken? Lees alles over hun leuke uitje!