De Zeemeeuw Muiderberg
Lekker eten en drinken aan het water bij paviljoen De Zeemeeuw in Muiderberg.
Een heerlijke plek om te zwemmen en lekker af te koelen tijdens warme dagen. De kids vermaken zich in het zwemgedeelte, op het zand strandje of bij de speeltoestellen.
Eetgelegenheid en strandpaviljoen “De Zeemeeuw”, gelegen op het strand van Muiderberg, is één van de oudste strandpaviljoens van Nederland. Het restaurant, met een prachtig vergezicht over het IJsselmeer, heeft binnen 60 zitplaatsen en buiten aanzienlijk meer. Voor kinderen een ideale plek om te spelen in de speeltuin, en om zandkastelen te bouwen op het strand.
Strandbedje huren
Je kunt hier strandbedjes huren voor € 7,50. Lekker op een ligbedje met je voeten in het zand en met uitkijk op het water! Ook hebben ze strand speelsetjes te huur, dus geen paniek als je het vergeten bent 😉 Vraag er gerust naar!
De zitplaatsen buiten zijn verdeeld over verschillende terrassen. Hier kun je lekker eten voor zowel de lunch als diner. Er is keuze uit veel salades en ze schenken heerlijke wijnen.
De Zeemeeuw
Zeeweg 1a
1399 GP Muiderberg
Openingstijden
Iedere dag open vanaf 10 uurToon op kaart
Lijstjes voor Utrecht
Meer inspiratie
Kerstbrunch bij GeoFort
Er staat een uitgebreid kerstbuffet klaar bij GeoFort. Extra leuk met bezoek aan het museum!
Kinderen eten gratis bij Buurten
De restaurants Buurten vieren hun 15-jarige bestaan met een gratis diner voor kinderen!
Winter Gagel
Fort de Gagel is gehuld in kerstsfeer! Kinderen kunnen op expeditie en zelf een schilderij maken.Blogs & inspiratie
Alle blogs
Meester Kikker in Stadsschouwburg Utrecht
Deze kerstvakantie geniet je met de hele familie van de musical Meester Kikker. Het wonderlijke verhaal van meester Frans die soms ineens in een kikker verandert. Meester Kikker is gebaseerd op het gelijknamige (verfilmde) boek van Paul van Loon.
24x leuke kerstvakantie-uitjes door heel NL
Lichtjeswandelingen, versierde kastelen, extra activiteiten in musea en mooie voorstellingen: wij hebben weer de leukste ideeën voor de kerstvakantie voor je verzameld. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!
Te gekke familieconcerten bij TivoliVredenburg!
Jong genieten betekent later nog meer genieten, en samen plezier is dubbel plezier. De concerten, shows of voorstellingen onder de noemer familieconcerten zijn voor jong en oud. Alle genres, muziek- en vertelvormen passeren de revue, dus pik eruit wat bij jullie past!