Boerderij Geertjes Hoeve
Boerderij in Haarzuilens met geitjes, boerderijwinkel, veel speel ruimte en restaurant! Gratis toegang.
Geertjes Hoeve is een recreatieve boerderij in het mooie Haarzuilens waar kinderen heel fijn kunnen spelen! Op het boerenerf is van alles te ontdekken en te beleven. Je bent iedere dag van de week welkom om een bezoekje te brengen aan de deze gezellige boerderij en en wat van het boerenleven op te snuiven.
Speel in het zand, de kleine speeltuin of trap rond op de kleine fietsjes. Bij minder mooi weer kunnen kinderen ook heerlijk binnen spelen!
Volop geitjes hier en in het voorjaar ook veel lammetjes! Beetje bix op je hand en de geiten zullen heel blij met je zijn. Van het voorjaar tot en met de herfstvakantie kun je ze zelfs een flesje warme melk geven. Ook leuk voor echte dierenvrienden; maak na schooltijd of in het weekend een kort ritje maken op de rug van één van de pony’s. Veel van de dieren mogen lekker geknuffeld worden!
Van de geitenmelk (op biologische basis gemolken) worden de lekkerste zuivelproducten gemaakt. Je kunt de zuivelproducten en nog veel meer heerlijke biologische -, streek en boerenproducten in de boerderijwinkel kopen.
Zin om even lekker te zitten en iets te eten/drinken? Er is een lekker terras maar ook een fijn restaurant (een verbouwde stal, gaaf!) met een uitgebreide kaart. Van een heerlijk boerenbroodje tot een pannenkoek en een lekkere kaasplank; het kan allemaal.
Echt een top plekje op het platte land en toch zo dichtbij Utrecht, voor zowel kinderen als ouders!
Wil je ook een keer naar Geertjes Hoeve? Klik voor meer info over deze recreatieve boerderij op de roze button.
Geertjes Hoeve
Thematerweg 5
3455 SM Utrecht
Openingstijden
Klik voor de actuele openingstijden van Geertjes Hoeve door naar de site via de roze button.Toon op kaart
Meer inspiratie
Yanasei (6+)
Bewonder een kleurrijke dansvoorstelling als overgangsritueel naar het hiernamaals tijdens Herfststukjes!
Herfstvakantie in het Mediamuseum
Beeld & Geluid in Hilversum: een dag vol plezier en verwondering
Nieuw in het Zaans Museum
Bewonder de tentoonstelling 'Polderen, zet het land naar je hand' en bouw je eigen polder!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Tips voor de herfstvakantie met kinderen in Utrecht
Het is (bijna) herfstvakantie 2025 en dus een weekje vrij voor de kinderen! Wij hebben de leukste tips voor je verzameld; van actieve herfstuitjes in de natuur tot overdekte gezinsuitjes en creatieve activiteiten.
Vooral te kort: Yanasei kleurrijk en mythisch danstheater
Eindelijk, danstheater AYA heeft een dansvoorstelling die ook geschikt is voor onder 12 jaar! YANASEI is al 6+ zelfs. Dus die MOETEN we zien. Ook al vinden we het onderwerp best spannend… Gelukkig mogen we achteraf de crew interviewen (ook best spannend trouwens) dus als we iets niet snappen kunnen we het vragen. | Op de laatste dag van deze herfstvakantie (2025) is de voorstelling weer te zien in Utrecht!
De 15 leukste boswandelingen met kinderen in en om Utrecht
Leuke en mooie boswandelingen met kinderen maak je in de prachtige bossen in en om Utrecht! Wij zetten de 15 leukste wandelingen in het bos voor je op een rijtje.