Meneer Peer
Van ontbijt tot lunch en borrel, je bent van harte welkom in deze gezellige en vintage huiskamer!
Je vindt dit fantastische plekje in Utrecht op de Bemuurde Weerd Oostzijde, bij het sluisje. Vriendinnen Floor en Renske maken van dit sfeervolle pand een plek waar je kan genieten van de ongedwongen huiselijke sfeer en gezelligheid, vers belegde broodjes, huisgemaakte taarten, sappen en uitgebreide borrelplateaus.
Jong en oud zijn hier van harte welkom! Kinderen kunnen spelen in de knusse speelhoek en naast een broodje pindakaas staat er ook een fruithapje op de kaart. Neem plaats in de de gezellige huiskamer of eet je broodje bij mooi weer op een van de traptreden van de sluisjes.
Echt een aanrader!
Klik voor meer info door naar de site via de roze button.
Meneer Peer
Bemuurde Weerd Oostzijde 36
3514 AP Utrecht
Openingstijden
Dinsdag t/m zondag. Check altijd even de actuele openingstijden op de site.Toon op kaart
Lijstjes voor Utrecht
Blogs & inspiratie
Alle blogs
8x Frankrijk op z’n mooist met RCN. Nu met vroegboekkorting!
Nog niet geboekt voor de zomervakantie? Stop met zoeken en bekijk onze héérlijke tips voor een vakantie in de mooiste Franse regio's. Alle campings van RCN in Frankrijk zijn kindvriendelijk, Nederlandstalig en organiseren in de schoolvakanties activiteiten voor alle leeftijden. En boek nu tijdelijk met een aantrekkelijke korting!
Podium Sprits = theater, dans en muziek voor een jong publiek!
Podium Sprits presenteert vier keer per maand kindervoorstellingen van verschillende professionele jeugdgezelschappen. Twee daarvan zijn een peuterochtend (vanaf 0,5 tot 4 jaar). De peuterochtenden zijn altijd op een doordeweekse dag, dus perfect voor jouw mama-, papa-, opa of oma-dag! Liever met de hele familie het theater ontdekken? Kom dan op zondagen naar het theater voor mooie familievoorstellingen.
Te gekke familieconcerten bij TivoliVredenburg!
Jong genieten betekent later nog meer genieten, en samen plezier is dubbel plezier. De concerten, shows of voorstellingen onder de noemer familieconcerten zijn voor jong en oud. Alle genres, muziek- en vertelvormen passeren de revue, dus pik eruit wat bij jullie past!