Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Parkcafé Buiten

Vanaf het ontbijt tot en met 's avonds ben je welkom bij dit leuke plekje in Utrecht Oost!

In dit gezellige restaurant in Utrecht Oost kun je ontbijten, lunchen of met het hele gezin komen dineren. Van eenvoudig tot uitgebreid, het kan hier allemaal. Ga een keer langs voor een heerlijk ‘Ontbijtje Buiten’ en geniet van een uitgebreid ontbijt met broodjes, croissantjes en koffie of thee.

Ook ’s avonds kunt je hier gezellig dineren en is er speciaal voor de kinderen een 2- of 3- gangen menu samengesteld!

Is het mooi weer en heb je zin om met je hele gezin te gaan picknicken? Parkcafé Buiten maakt voor jullie een heerlijk picknickmand klaar vol met lekkernijen! Wel even vooraf reserveren.

Klik voor meer info over Parkcafé Buiten op de roze button hieronder.

Wil je meer weten over uit eten in Utrecht? Kijk dan op het complete overzicht:
uit lunchen met je kinderen in Utrecht.

Parkcafé Buiten

Prins Hendriklaan 2

3583 GP Utrecht

Openingstijden
Dagelijks geopend van 10 tot 24 uur
Prijs 3-gangen kindermenu voor € 14,50 en een 2-gangen kindermenu voor € 9,90
Telefoonnummer
Toon op kaart

Uitgelicht

Den Haag: superleuke stad voor kinderen

Op avontuur in het Nationaal Militair Museum

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Yeah, met de kids naar FC Utrecht!

Onlangs speelde FC Utrecht een spannende pot tegen Vitesse. Daar móesten Kidsproofblogger Anne-Liese en haar kids bij zijn! De jongens mochten zelfs hand in hand met de spelers het veld op. Een te gekke ervaring voor deze Junior Tigers! Benieuwd wat ze ervan vonden? Mama Anne-Liese vertelt over hun ervaring.

Gooien met Verf | Getest door Kidsproof

Wat is er nou leuker dan lekker kliederen met verf? Gooien met verf natuurlijk! En dat kan bij de Fabriek in Woerden. In hun kleurrijke atelier kun je helemaal losgaan met verf in alle kleuren, leer je verschillende technieken en komt de kunstenaar in je los.

Alle intochten van Sinterklaas regio Utrecht

2025 - De intocht van Sinterklaas met de boot in Utrecht is voor veel kinderen een van de hoogtepunten van het het jaar. Ook in 2025 zal de Sint de kinderen met een bezoekje vereren, en niet alleen in Utrecht, maar ook de kinderen van De Bilt, Bilthoven, Zeist, Maarssen, Houten, Den Dolder en meer bezoekt hij. Vaak neemt hij zijn trouwe paardje mee. Wil jij weten wanneer je de Sint waar kan verwelkomen? We hebben alle intochten voor je op een rijtje gezet!

Nieuwe doe-expo bij De Vrijstaat

Bij Om Het Lijf onderzoek je het menselijk lichaam van binnen én van buiten! Kidsproofblogger Marjolein en haar kinderen lieten zich volop inspireren door de kunstenaars en gingen ook zelf aan de slag. Lees alles over hun fantastische en creatieve middag!

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief