Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Kleine gerechtjes proeven

Bij Leen kun je Aziatische gerechtjes proeven en delen met elkaar. Ook is er een kinderhoek!

Bij dit restaurant kun je genieten van heerlijke kleine Aziatische gerechtjes. Bestel en deel ze met elkaar. Met mooi weer kun je plaatsnemen op het grote zonnige terras.

De kinderen kunnen zich hier buiten uitstekend vermaken in de aparte speelhoek met schommels en een glijbaan.

Leuk! De kids kunnen zelf hun kindermenu samenstellen in een Aziatische bentobox en krijgen daarbij een verrassing.

Klik voor meer info over restaurant Leen op de roze button.

Wil je meer weten over Aziatische restaurants in Utrecht? Kijk dan op ons overzicht met Aziatische restaurants in Utrecht.

Restaurant Leen

Heuveloord 140

3523 CK Utrecht

Openingstijden Maandag t/m zondag vanaf 11 uur.
Prijs Kindermenu voor € 7,25
Mail direct

Mail direct naar Restaurant Leen

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

Expositie ‘Een Fort voor Vleermuis’

Kom lekker eten en drinken én ontdek samen de expositie ‘Een Fort voor Vleermuis’ met leuke knutsel!

Buitengoed de Boomgaard

Ontbijten in het groen, lunchen in de zon, borrelen alsof het vakantie is: en dat gewoon vlakbij Utrecht!

Klein Zwitserland

Een heerlijke plek in de prachtige bosrijke omgeving van Driebergen om lekker te eten, o.a. pannenkoeken.

Kinderen eten gratis bij Buurten

Samen gezellig uit eten en de kinderen schuiven gratis aan, wat een feestje!

Uitgelicht

3 Insidetips van Cinekid, lees ze hier

Herfstvakantie in het Nederlands Openluchtmuseum

Blogs & inspiratie

Alle blogs

19x superleuke herfstvakantie-uitjes door heel NL

Deze wil je niet missen! 19 extra leuke Kidsproof-tips voor de herfstvakantie. En een aantal voor daarna ;)

Een weekendvullend programma in Zeist!

Een dagje of weekend weg op de Utrechtse Heuvelrug? Wij gingen je voor! We bezochten de Pyramide van Austerlitz, verbleven op Vakantiepark De Krakeling, genoten van de prachtige natuur en zagen de tijd voorbij vliegen.

Getest: Kinderspoor in Museum Hoge Woerd

Kinderspoor is een spannende speurtocht in Museum Hoge Woerd. Kidsproofblogger Marjolein ging naar het castellum om samen met haar dochter en een paar vriendinnetjes te gaan speuren. Is het ze gelukt om de code te kraken? Lees alles over hun leuke uitje!

Podium Sprits: theater, dans en muziek voor een jong publiek!

Podium Sprits presenteert theater, dans en muziek voor een jong publiek. Twee keer per maand op woensdag- of vrijdagochtend speelt er een passende voorstelling voor de allerkleinsten (0,5 tot 4 jaar). Om de week op zondag zie je de mooiste familievoorstellingen (3 tot 12 jaar), inclusief schminken, knutselen en een gratis workshop. En vier keer per jaar kun je op de vroege vrijdagavond terecht voor een gezellig avondje uit met een leuke of spannende voorstelling, inclusief randprogramma (8 tot 13 jaar).

Win gezinstickets voor Fun Forest
Doe mee en maak kans op één van de 5 gezinstickets voor een Fun Forest-locatie bij jou in de buurt!

Ik doe mee!