Heerlijk eten bij Vroeg!
Bij Vroeg kun je in het weekend al vanaf 8 uur terecht. Kinderen zijn hier ook echt welkom.
In een mooie boerderij in de prachtige en landelijke omgeving van Bunnik vind je Vroeg. Hier kun je terecht voor ontbijt, lunch, diner of een heerlijke high tea.
Bijzonder is de kinderkaart waar je kunt kiezen uit een aantal gerechten waaronder vis. Uiteraard is er voor de liefhebbers ook een halve kip met verse friet. Ook voor de lunch is er een speciale kinderkaart.
Op zondag zie je hier veel gezinnen voor het ontbijt maar ook op andere dagen en tijden weten gezinnen dit leuke plekje te vinden!
Vers brood
Bij binnenkomst kun je de bakkerij niet missen! Hier wordt dagelijks vers brood gebakken volgens eigen recept. In de winkel kun je het brood de hele dag door krijgen. Met meel en bloem van de molenaar uit de streek.
Klik voor meer info door naar de website van Vroeg via de roze button.
Lijstjes voor Utrecht
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Te gekke familieconcerten bij TivoliVredenburg!
Jong genieten betekent later nog meer genieten, en samen plezier is dubbel plezier. De concerten, shows of voorstellingen onder de noemer familieconcerten zijn voor jong en oud. Alle genres, muziek- en vertelvormen passeren de revue, dus pik eruit wat bij jullie past!
8x Frankrijk op z’n mooist met RCN. Nu met vroegboekkorting!
Nog niet geboekt voor de zomervakantie? Stop met zoeken en bekijk onze héérlijke tips voor een vakantie in de mooiste Franse regio's. Alle campings van RCN in Frankrijk zijn kindvriendelijk, Nederlandstalig en organiseren in de schoolvakanties activiteiten voor alle leeftijden. En boek nu tijdelijk met een aantrekkelijke korting!
De winter vier je samen in het Openluchtmuseum
Een winterkermis met Grand Carrousel en rupsbaan, een sfeervolle rolschaatsbaan, lampjes, een gezellige winterse jaarmarkt en nog veel meer. Beleef van 6 december t/m 18 januari de winter in het Nederlands Openluchtmuseum.