Anne & Max
Bij deze prachtige huiskamer ben je elk moment van de dag welkom om te smullen!
Anne&Max Utrecht Domstraat is een ideale plek voor gezinnen die samen willen genieten van een gezellige maaltijd! Je bent hier elke dag welkom voor ontbijt, brunch, lunch, en zelfs diner.
Het voelt als een huiskamer in de stad, waar je kunt relaxen in de comfortabele loungestoelen of een leuk spelletje kunt spelen aan de leestafel. Terwijl de kinderen zich vermaken, kunnen ouders genieten van een kop koffie of een heerlijk stuk taart.
Met een warm interieur en sfeervolle muziek is Anne&Max de perfecte plek om samen te komen. En het beste van alles? Je kunt ook blijven slapen in het Boutique Hotel! Alle gerechten zijn vers, biologisch en seizoensgebonden, bereid met liefde en aandacht. Kom snel langs voor een fijne familiedag!
Klik voor meer info over dit restaurant op de roze button!
Anne & Max
Domstraat 4
3512 JB Utrecht
Openingstijden
Zie website voor openingstijdenToon op kaart
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Tips voor de herfstvakantie met kinderen in Utrecht
Het is (bijna) herfstvakantie 2025 en dus een weekje vrij voor de kinderen! Wij hebben de leukste tips voor je verzameld; van actieve herfstuitjes in de natuur tot overdekte gezinsuitjes en creatieve activiteiten.
Avontuurlijk jeugdtheater
In de herfstvakantie is het weer tijd voor festival Herfststukjes! De mooiste jeugdvoorstellingen vol met humor, fantasie, muziek en dans komen voorbij. Herfststukjes is een samenwerking van acht theaters in Amersfoort, Houten en Utrecht. Hieronder vind je een kleine greep uit de voorstellingen die te zien zijn. Veel plezier!
Vooral te kort: Yanasei kleurrijk en mythisch danstheater
Eindelijk, danstheater AYA heeft een dansvoorstelling die ook geschikt is voor onder 12 jaar! YANASEI is al 6+ zelfs. Dus die MOETEN we zien. Ook al vinden we het onderwerp best spannend… Gelukkig mogen we achteraf de crew interviewen (ook best spannend trouwens) dus als we iets niet snappen kunnen we het vragen. | Op de laatste dag van deze herfstvakantie (2025) is de voorstelling weer te zien in Utrecht!