Papa’s Pannenkoeken
Dit pannenkoekenrestaurant met een speeltoestel en LEGO-muur is ideaal voor kids!
Bij Papa’s Pannenkoeken in Leidsche Rijn ben je van harte welkom voor een gezellige lunch of diner met het hele gezin.
Elke woensdag t/m zondag staan de pannen op het vuur en in de schoolvakanties zelfs op alle dagen. Geniet van pannenkoeken, flammkuchen en meer!
Papa’s Pannenkoeken is een waar speelparadijs voor kinderen! Het restaurant beschikt over een groot speeltoestel van maar liefst 13 vierkante meter, een indrukwekkende LEGO-muur met 4.500 stukjes (plaatsing in november 2024), en een kast vol knutselspullen, spelletjes en boekjes. Zo hoeven de kinderen zich geen moment te vervelen.
En wist je dat je ook je kinderfeestje kunt vieren bij Papa’s Pannenkoeken? Elk kind krijgt een gratis kinderpannenkoek op haar of zijn verjaardag, tot en met de 12e verjaardag! Let op: meld je voor deze gratis verjaardagspannenkoek wel vooraf aan, zie voor meer info hierover de site.
Daarnaast organiseren ze elke maand leuke, gratis activiteiten, zoals een kinderbingo en een pubquiz, waar iedereen aan mee kan doen. Wat een feest!
Klik voor meer info over dit pannenkoekenrestaurant in Leidsche Rijn op de roze button!
Op zoek naar meer adresjes om lekkere pannenkoeken te eten? Check: leuke pannenkoekenrestaurants met kinderen in en om Utrecht
Papa's Pannenkoeken
Hof van Bern 37
3541 DD Utrecht
Openingstijden
Zie website voor de actuele openingstijdenToon op kaart
Lijstjes voor Utrecht
Meer inspiratie
Koetshuis Beerschoten
Uitrusten met wat lekkers na een wandeling? Midden in het bos vind je Koetshuis Beerschoten!
Paasbrunch op het fort
Vier Pasen met een kindvriendelijke brunch en paasactiviteiten op Fort de Gagel!
Kindvriendelijke paasbrunch bij Buurten
Bomvol lekkernijen en een eierdopje om te schilderen. Bij drie van de restaurants!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Yeah, met de kids naar FC Utrecht!
Onlangs speelde FC Utrecht een spannende pot tegen Vitesse. Daar móesten Kidsproofblogger Anne-Liese en haar kids bij zijn! De jongens mochten zelfs hand in hand met de spelers het veld op. Een te gekke ervaring voor deze Junior Tigers! Benieuwd wat ze ervan vonden? Mama Anne-Liese vertelt over hun ervaring.
Kidsproof ontdekte: Noet Noet en het geheime kasteelfeest bij Kasteel de Haar
Wij zijn fan van deze nieuwe, knuffelbare tour met pratende kasteelkat bij Kasteel de Haar. Lees alles over ons bezoek!
Te gekke familieconcerten bij TivoliVredenburg!
Jong genieten betekent later nog meer genieten, en samen plezier is dubbel plezier. De concerten, shows of voorstellingen onder de noemer familieconcerten zijn voor jong en oud. Alle genres, muziek- en vertelvormen passeren de revue, dus pik eruit wat bij jullie past!