Spelen bij GeoFort
De Vleermuisspeurtuin (gratis) is een heerlijke speelplek. Ideale combinatie met het terras/restaurant!
De WereldPan is een gezellige plek voor een lekker kopje koffie met gebak, een heerlijke lunch of diner met een pannenkoek. Geniet op dit ruime terras tussen het groen van het buitengebied en de sfeer van het oude forteiland, terwijl de kinderen de Vleermuisspeurtuin ontdekken.
De speurtuin is gratis toegankelijk. In deze unieke speeltuin kunnen de kinderen met touwen de bunker op klimmen, heerlijk spelen op de waterplaats en met houten planken een eigen doolhof maken!
Combineer je bezoek
De lunch of het diner in het restaurant kun je goed combineren met een bezoek aan het interactieve kindermuseum GeoFort waar alles om de aarde draait. Ook superleuk; huur een bootje en vaar rond in de fortgracht!
Wil je meer weten over het aanbod van GeoFort? Klik dan via de roze button door naar de site.
Data:
- woensdag 15 april 2026
PS: klik op de roze button om te kijken of deze activiteit ook op andere data mogelijk is.
Meer inspiratie
Central Park Festival
Feestelijk festival voor muziekliefhebbers en fijnproevers van alle leeftijden!
Dirk Scheele popconcert (2+)
Dirk Scheele is terug met een vrolijk popconcert voor kinderen in TivoliVredenburg!
Tempo (7+)
De ritmes vliegen om je oren in dit theatrale familieconcert in TivoliVredenburg!Uitgelicht
Blogs & inspiratie
Alle blogs
8x Frankrijk op z’n mooist met RCN.
Nog niet geboekt voor de zomervakantie? Of met korting op vakantie in de meivakantie? Bekijk onze héérlijke tips voor een vakantie in de mooiste Franse regio's. Alle RCN Vakantieparken in Frankrijk zijn kindvriendelijk, Nederlandstalig en organiseren in de schoolvakanties activiteiten voor alle leeftijden. Boek snel, de mooiste plekjes vliegen weg!
Lente-uitjes – jeugdtheater in de vakantie
In de vakantie is festival Lente-Uitjes er weer. Maar liefst acht theaters in Utrecht, Houten en Amersfoort doen mee aan dit jeugdtheaterfestival, met een afwisselend programma voor kinderen van 1,5 t/m 12 jaar!
Nieuwsgierige kids…. opgelet!
Heb jij ook van die onderzoekende kinderen thuis? Die overal even aan willen zitten of in willen kijken? En alles tot op de bodem uit willen zoeken? Dan is het Universiteitsmuseum Utrecht echt iets voor jullie. In dit interactieve museum mogen kinderen in verschillende zalen van alles onderzoeken en ontdekken. Wij gingen je vast voor! Het spannendste was toch wel…de mysterybox! Wat zou daarin zitten?