Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Spelen bij GeoFort

De Vleermuisspeurtuin (gratis) is een heerlijke speelplek. Ideale combinatie met het terras/restaurant!

De WereldPan is een gezellige plek voor een lekker kopje koffie met gebak, een heerlijke lunch of diner met een pannenkoek. Geniet op dit ruime terras tussen het groen van het buitengebied en de sfeer van het oude forteiland, terwijl de kinderen de Vleermuisspeurtuin ontdekken.

De speurtuin is gratis toegankelijk. In deze unieke speeltuin kunnen de kinderen met touwen de bunker op klimmen, heerlijk spelen op de waterplaats en met houten planken een eigen doolhof maken!

Combineer je bezoek
De lunch of het diner in het restaurant kun je goed combineren met een bezoek aan het interactieve kindermuseum GeoFort waar alles om de aarde draait. Ook superleuk; huur een bootje en vaar rond in de fortgracht!

Wil je meer weten over het aanbod van GeoFort? Klik dan via de roze button door naar de site.

Data:

PS: klik op de roze button om te kijken of deze activiteit ook op andere data mogelijk is.

GeoFort

Nieuwesteeg 74

4174 KG Herwijnen

Openingstijden  
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

nijntjes tuinfeest

Doe mee met de speciale activiteiten en vier het tuinfeest met nijntje en haar vriendjes.

Spielerij bij RAUM

Bij RAUM staat het jeu de boulen, pingpongen, sjoelen en het speelgoed klaar! Doe je mee?

Buitengoed de Boomgaard

Ontdek dit geheime plekje: een fantastisch kidsparadijs lekker dichtbij!

Cool, skateboarden (6+)

Leer deze zomervakantie skaten of breid je skate skills uit tijdens de Skateweek van Skate Days!

Uitgelicht

Zomertip: Prinsen- en prinsessendagen bij Paleis Het Loo

Nieuwe onderwaterwereld bij SEA LIFE

Blogs & inspiratie

Alle blogs

RCN Vakantieparken | Boek nu met tot wel 35% korting een zomervakantie!

Waar alles samenkomt: de ingrediënten voor een onvergetelijke gezinsvakantie!

Op avontuur bij het Nationaal Militair Museum!

Dit stoere museum blijft ook na vijf bezoeken echt een van de favoriete musea van onze kinderen. Een goede reden om de kids eens te vragen wat ze zo leuk vinden aan het NMM. ‘De mega coole vliegtuigen overal’, ‘de stormbaan buiten’, ‘de Xplore’ en het 'zelf in een mini-jeep rijden’. Voor ons dus alle reden om nog een keer te gaan!

Tips voor zomervakantie-uitjes in en om Utrecht!

Hoera, zomervakantie 2026! Leuke tips voor zomervakantie-uitjes en kinderactiviteiten in en om Utrecht! Op Kidsproof vind je hééél veel te gekke ideetjes. Zo maak je er samen met de kinderen een heerlijke zomervakantie van!

26x zomeruitjes met kids door heel Nederland

Van paleizen en musea tot waterpret, theater en avontuurlijke doe-uitjes: ontdek 26 favoriete zomeruitjes voor gezinnen door heel Nederland.

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief