Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Hamertje Tik

Op Griftsteede kun je vandaag prachtige creaties maken met hamers en zagen!

Kom elke donderdag naar Griftsteede om zelf iets te maken met materialen als hout en rubber, en met gereedschap als hamers en zagen.

Met gerecycled materiaal zoals hout, binnenbanden, kroonkurken, doppen en nog veel meer, maak je tijdens Hamertje Tik je eigen creaties. Elke donderdagmiddag is op Griftsteede ruimte en tijd om met hamers, zagen en ander gereedschap aan de slag te gaan. Verzin zelf je eigen ontwerp, of maak iets aan de hand van een van de voorbeelden.

Leeftijd van 5 jaar – 12 jaar.

Heb je zelf nog materiaal thuis liggen, of in de schuur bij je ouders? Stukken hout of ander tweedehands materiaal dat je wil hergebruiken? Neem het mee en maak er iets nieuws van!

Klik op de roze button voor meer informatie over deze activiteit van Utrecht Natuurlijk!

Data:

Helaas, dit evenement is voorbij. Bekijk onze uitagenda voor leuke uitjes in de toekomst.

Griftsteede

Van Swindenstraat 129

3514 XR Utrecht

Openingstijden Deelnemen kan op inloop tussen 14:30 en 16:00 uur.
Prijs Gratis
Toon op kaart

Meer inspiratie

Binnenpret in Woerden

De Pretfabriek is een indoor speeltuin met glijbanen, klimdoolhoven, lasergamen en véél meer!

Beleefbos!

Lekker spelen bij De Boswerf in het bos van Zeist. Met het Beleefbos erbij extra leuk!

Buitengoed de Boomgaard

Ontdek dit geheime plekje: een fantastisch kidsparadijs lekker dichtbij!

Zomervakantie bij GeoFort

Ontdek deze zomer planeet aarde met speurtochten, workshops en natuurlijk Minecraft!

Uitgelicht

Topografie oefenen in de vakantie

FunZone: oneindig veel binnenpret

Blogs & inspiratie

Alle blogs

De 11 állerleukste speeltuinen van Utrecht en omgeving!

Op zoek naar een leuke speeltuin in en om Utrecht (incl. Leidsche Rijn)? We hebben onze favoriete speeltuinen in de regio op een rijtje gezet. Bekijk onze tips om je kinderen lekker buiten te laten spelen!

Nieuwe doe-expo bij De Vrijstaat

Bij Om Het Lijf onderzoek je het menselijk lichaam van binnen én van buiten! Kidsproofblogger Marjolein en haar kinderen lieten zich volop inspireren door de kunstenaars en gingen ook zelf aan de slag. Lees alles over hun fantastische en creatieve middag!

Racend het (levens)jaar uit!

Cool, The Team Building heeft nu ook electrisch karten voor kinderen. Bij het zoeken naar een kinderfeestje voor dochter Sophie was de keuze dan ook snel gemaakt. We gaan karten bij Fusion Drift, supergaaf!

Van speelklok tot Roblox

Ga op een muzikaal avontuur met de game Music Machine Monster en kom meer te weten over de muziekmachines uit Museum Speelklok. We konden natuurlijk niet wachten om de game te spelen. Ook gameliefhebbers thuis? Lees dan zeker verder over onze ervaringen!

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief