Jippiebeurs
Kom je ook langs in Zeist om mooie tweedehands merkkleding voor je kids te kopen?
De Jippiebeurs is al jarenlang een unieke kledingbeurs in Zeist met kopers uit de hele regio Utrecht en daarbuiten. Hier vind je mooie tweedehands kinderkleding tegen een goede prijs (o.a. Scotch R’belle, Vingino en Retour). Een ideale plek om leuke kinderkleding (maat 80 t/m 176) voor het nieuwe seizoen te scoren.
Wil je zelf ook gebruikte kinderkleren aanleveren om te verkopen? Dat kan!
Klik voor meer info over deze leuke kledingmarkt voor merkkleding door naar de site van de Jippiebeurs via de roze button!
Data:
- zaterdag 21 maart 2026
PS: klik op de roze button om te kijken of deze activiteit ook op andere data mogelijk is.
Meer inspiratie
Jeugdelfstedentocht 2026
Mis het niet, dé Jeugdelfstedentocht op De Vechtsebanen. Ook te gek voor beginners!
I Light U
Het stationsgebied van Utrecht is verlicht met nieuwe lichtkunstwerken. Bekijk de gratis route!
Proefles Theaterschool Utrecht
Laat kinderen groeien met theater bij Theaterschool Utrecht. Al voor kinderen vanaf 2 jaar!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Nationale Voorleesdagen bij de Bieb
Van woensdag 21 jan t/m zondag 1 feb zijn de Nationale Voorleesdagen en is er héél veel te doen in Bieb Utrecht!
8x Frankrijk op z’n mooist met RCN.
Nog niet geboekt voor de zomervakantie? Of met korting op vakantie in de meivakantie? Bekijk onze héérlijke tips voor een vakantie in de mooiste Franse regio's. Alle RCN Vakantieparken in Frankrijk zijn kindvriendelijk, Nederlandstalig en organiseren in de schoolvakanties activiteiten voor alle leeftijden. Boek snel, de mooiste plekjes vliegen weg!
Te gekke familieconcerten bij TivoliVredenburg!
Jong genieten betekent later nog meer genieten, en samen plezier is dubbel plezier. De concerten, shows of voorstellingen onder de noemer familieconcerten zijn voor jong en oud. Alle genres, muziek- en vertelvormen passeren de revue, dus pik eruit wat bij jullie past!