Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Middeleeuwse ontmoetingen!

Vandaag kun je bij Kasteel Ammersoyen zomaar middeleeuwse kasteelbewoners tegenkomen!

Stap terug in de tijd en laat je verrassen door de middeleeuwse kasteelbewoners van ‘het Woud der Verwachting’ die deze dag in het kasteel aanwezig zijn.

Neem een kijkje bij hun bezigheden zoals handwerken, kalligraferen, schaken en doe mee! Er zijn kleine activiteiten voor kinderen zoals een workshop vilten tasjes maken. Voor de allerkleinsten zijn er spelletjes uit de middeleeuwen onder begeleiding van de Speelvrouwen. Buiten zijn de leden van de Zwaardkring aanwezig; bekijk hun zwaarden en harnassen en maak van dichtbij mee hoe een zwaardgevecht tussen ridders er aan toe gaat!

De Middeleeuwse Ontmoetingen zijn een leuke manier om kasteel Ammersoyen te ontdekken met het hele gezin.

Sluit deze gezellige dag af met een hapje en een drankje in het Koetshuis op de voorburcht van het kasteel.

Bij regenachtig weer vervallen de buitenactiviteiten.

Klik op de roze button voor meer informatie!

Data:

Helaas, dit evenement is voorbij. Bekijk onze uitagenda voor leuke uitjes in de toekomst.

Kasteel Ammersoyen

Kasteellaan 1

5324 JR Ammerzoden

Mail direct

Mail direct naar Kasteel Ammersoyen

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

Jingle Bells (6+)

Dit feestelijke kerstconcert in TivoliVredeburg is leuk voor de hele familie!

Het Hof van Sinterklaas

Sinterklaas logeert in Fort bij Vechten! Kom jij naar zijn Hof vol feestelijke activiteiten?

Binnenpret in Woerden

De Pretfabriek is een indoor speeltuin met glijbanen, klimdoolhoven, lasergamen en véél meer!
Bekijk

10 Jaar GeoCraft!

Kom bouwen en vieren tijdens GeoCraft Summit: het nationale Minecraft event op GeoFort!

Uitgelicht

Den Haag: superleuke stad voor kinderen

Op avontuur in het Nationaal Militair Museum

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Nieuwe doe-expo bij De Vrijstaat

Bij Om Het Lijf onderzoek je het menselijk lichaam van binnen én van buiten! Kidsproofblogger Marjolein en haar kinderen lieten zich volop inspireren door de kunstenaars en gingen ook zelf aan de slag. Lees alles over hun fantastische en creatieve middag!

Gooien met Verf | Getest door Kidsproof

Wat is er nou leuker dan lekker kliederen met verf? Gooien met verf natuurlijk! En dat kan bij de Fabriek in Woerden. In hun kleurrijke atelier kun je helemaal losgaan met verf in alle kleuren, leer je verschillende technieken en komt de kunstenaar in je los.

Alle intochten van Sinterklaas regio Utrecht

2025 - De intocht van Sinterklaas met de boot in Utrecht is voor veel kinderen een van de hoogtepunten van het het jaar. Ook in 2025 zal de Sint de kinderen met een bezoekje vereren, en niet alleen in Utrecht, maar ook de kinderen van De Bilt, Bilthoven, Zeist, Maarssen, Houten, Den Dolder en meer bezoekt hij. Vaak neemt hij zijn trouwe paardje mee. Wil jij weten wanneer je de Sint waar kan verwelkomen? We hebben alle intochten voor je op een rijtje gezet!

Yeah, met de kids naar FC Utrecht!

Onlangs speelde FC Utrecht een spannende pot tegen Vitesse. Daar móesten Kidsproofblogger Anne-Liese en haar kids bij zijn! De jongens mochten zelfs hand in hand met de spelers het veld op. Een te gekke ervaring voor deze Junior Tigers! Benieuwd wat ze ervan vonden? Mama Anne-Liese vertelt over hun ervaring.

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief