
Leuke Parkspeurtocht
Bezoek de prachtige tuinen van Kasteel de Haar en leer spelenderwijs meer over het park en het kasteel!
Of je Kasteel de Haar nu bezoekt om het park, de wonderlijke geschiedenis, de tentoonstellingen, de tuinen, de hertjes of om te trouwen, je waant je even in een andere wereld. Achter elke deur, elk detail, elke bloem uit de kleurrijke tuinen, schuilt wel een verhaal. Over andere tijden, andere culturen, andere figuren.
De Haar is het grootste kasteel van Nederland, dat ooit privébezit was van de familie van Zuylen en waar haar nazaten nog steeds jaarlijks verblijven. Ook de internationale jetset uit de vorige eeuw bezocht met regelmaat het kasteel.
Zowel het kasteel als de tuinen zijn een bezoek zeker waard, echt een speciaal familie-uitje!
Wist je dat je ook gezellig kunt picknicken in het park? Neem zelf een mandje mee of koop iets lekkers bij de horeca in het park!
Parkspeurtocht
Heb jij een echte speurder thuis? Dan is speuren met de parkspeurtocht iets voor jullie. In de tuinen van Kasteel de Haar kan je (samen met je mede-speurder) deze spannende speurtocht volgen. Loop langs de mooiste plekjes en ontdek alle leuke weetjes over het kasteel, het park én over de dieren die hier wonen.
Je bent gemiddeld één uur bezig met de speurtocht en komt onder andere langs de rozentuin, het doolhof en het hertenkamp. Leer over het ontstaan en de magie van het park. Tijdens het speuren ga je op zoek naar de antwoorden op verschillende vragen.
De speurtocht is met name geschikt voor kinderen vanaf 6 jaar en duurt +/- één uur. De speurtocht is gratis te verkrijgen door tijdens een bezoek een QRcode te scannen.
Klik voor meer info over Kasteel de Haar op de roze button!
Check vooraf altijd even de actuele openingstijden.
Data:
Helaas, dit evenement is voorbij. Bekijk onze uitagenda voor leuke uitjes in de toekomst.
Kasteel de Haar
Kasteellaan 1
3455 RR Utrecht
Openingstijden
Klik door naar de site voor de actuele openingstijden.Toon op kaart
Meer inspiratie


Klimbos Zeist
Klimbos Zeist, een lekker plekje midden in de natuur waar kids kunnen klimmen & klauteren.
Hemelvaart bij Sonnenborgh
Kijk door de speciale telescopen en bestudeer de zon. Maak ook je eigen waterraket!
BoekStartdag in de Bieb
De BoekStartdag wordt speciaal georganiseerd voor de allerjongste bieb-bezoekers!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Gooien met Verf | Getest door Kidsproof
Wat is er nou leuker dan lekker kliederen met verf? Gooien met verf natuurlijk! En dat kan bij de Fabriek in Woerden. In hun kleurrijke atelier kun je helemaal losgaan met verf in alle kleuren, leer je verschillende technieken en komt de kunstenaar in je los.
Naar de glamping met kids
Met Lodge Holidays bezoek je prachtige bestemmingen zonder zorgen. Geniet samen met de kids van azuurblauwe zeeën, heerlijke ijsjes, luxe en avontuur met een van de glampingvakanties!
Yeah, met de kids naar FC Utrecht!
Onlangs speelde FC Utrecht een spannende pot tegen Vitesse. Daar móesten Kidsproofblogger Anne-Liese en haar kids bij zijn! De jongens mochten zelfs hand in hand met de spelers het veld op. Een te gekke ervaring voor deze Junior Tigers! Benieuwd wat ze ervan vonden? Mama Anne-Liese vertelt over hun ervaring.