Rondleiding in de molen!
Elke zaterdag staan de deuren wagenwijd open bij Molen de Ster in de Utrechtse wijk Lombok!
Waarom staat de molen op een eiland? Wat is een bovenkruier? Hoeveel mensen werkten er vroeger in de molen? Waar komt het hout vandaan dat vroeger en nu in De Ster gezaagd wordt? Tijdens de rondleiding geven enthousiaste vrijwilligers antwoord op deze vragen en leggen ze onder andere uit hoe de molen werkt. Vaak zijn er ook zaagdemonstraties, als de wind het toelaat.
De rondleidingen zijn vrijblijvend en zo lang of kort als je zelf wil. Een ideaal uitje met kinderen! Klik voor meer info door naar de site van Molen de Ster via de roze button.
Check vooraf even de actuele openingstijden!
Op zoek naar meer leuke uitjes en tips? Bekijk ons overzicht met nog veel meer gezinsuitjes in Utrecht!
Molen de Ster
Molenpark 3
3531 ET Utrecht
Openingstijden
Tussen 13:00 en 16:00 uurPrijs
gratisToon op kaart
Meer inspiratie
Klop Klop Boem Boem (4+)
Een ritmisch dansconcert voor de hele familie in TivoliVredenburg!
Paasbrunch op de skipiste
Combineer een heerlijke paasbrunch met leuke activiteiten bij Skipiste Nieuwegein!
Central Park Festival
Feestelijk festival voor muziekliefhebbers en fijnproevers van alle leeftijden!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Getest door Kidsproof: nieuwe doe-expo bij De Vrijstaat
Kidsproofblogger Anique en haar kinderen doken bij Het Klokkenhuis in de wereld van de tijd. Ze lieten zich volop inspireren door de kunstenaars en gingen ook zelf aan de slag!
Tips voor paasbrunch, paaslunch & paasdiner met kinderen!
Of je nu zin hebt in een lekkere paasbrunch, paaslunch of paasdiner; in en om Utrecht kun je met Pasen 2026 heerlijk uit eten met het hele gezin! Ook voor de kinderen is er van alles georganiseerd. Wij verzamelden deze toffe plekjes voor jou. Vergeet niet om tijdig te reserveren!
Yeah, met de kids naar FC Utrecht!
Onlangs speelde FC Utrecht een spannende pot tegen Vitesse. Daar móesten Kidsproofblogger Anne-Liese en haar kids bij zijn! De jongens mochten zelfs hand in hand met de spelers het veld op. Een te gekke ervaring voor deze Junior Tigers! Benieuwd wat ze ervan vonden? Mama Anne-Liese vertelt over hun ervaring.