Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Kosmische Kinderlezingen

Dompel je onder in de wondere wereld van sterrenkunde tijdens de colleges bij Sonnenborgh!

Wil je alles te weten komen over het heelal? In de eeuwenoude collegezaal van Sonnenborgh vinden elke laatste woensdag van de maand de Kosmische Kinderlezingen plaats! Er komt van alles aan bod: de wintersterrenhemel, het zonnestelsel, ruimtereizen, zwarte gaten, exoplaneten en nog veel meer.

Elk college is uniek: met een andere spreker en een ander onderwerp dat centraal staat. Het eerstvolgende college vindt plaats op 25 maart.

25 maart | De geschiedenis van het heelal

Ga mee op een spannende reis door de tijd! In deze interactieve kinderlezing ontdekken jonge onderzoekers hoe het heelal is ontstaan, van de oerknal tot de sterren en planeten van nu. Met leuke verhalen, verrassende weetjes.

Klik voor meer info over de Kosmische Kinderlezingen bij Museum Sonnenborgh op de roze button!

Data:

  • woensdag 29 april 2026
  • woensdag 27 mei 2026
  • woensdag 24 juni 2026
  • woensdag 30 september 2026

PS: klik op de roze button om te kijken of deze activiteit ook op andere data mogelijk is.

Sonnenborgh - museum & sterrenwacht

Zonnenburg 2

3512 NL Utrecht

Openingstijden Elke laatste woensdag van de maand m.u.v. de zomermaanden
Mail direct

Mail direct naar Sonnenborgh - museum & sterrenwacht

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

Fort & Food Paasfestival

Fort bij Vechten verandert op 5 & 6 april in een levendig familiefestival. Mis het niet!

Utrecht City Walk

Wandel mee langs de highlights van de stad en haal geld op voor KiKa!

Paasbrunch op de skipiste

Combineer een heerlijke paasbrunch met leuke activiteiten bij Skipiste Nieuwegein!

Zapp Mattheus (8+)

Een verhaal over vriendschap, verraad en voetballen tot het donker wordt in TivoliVredenburg!

Uitgelicht

12x GRATIS inspiratie en uittips voor Pasen

48 uur op De Utrechtse Heuvelrug met kinderen: zo haal je alles eruit

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Door Kidsproof getest: speurtocht bij de Grebbelinie

Nieuw en écht een aanrader! Onze Kidsproofblogger ging met haar kinderen naar Het Grebbelinie Bezoekerscentrum en deed de gloednieuwe interactieve speurtocht… en die kreeg een dikke duim omhoog!

48 uur op De Utrechtse Heuvelrug met kinderen: zo haal je alles eruit

Wakker worden met fluitende vogeltjes en op pad gaan naar toffe uitjes op wandel- en fietsafstand! Een plek waar kinderen volop kunnen spelen en jullie ook 100% genieten. Tijdens een weekendje weg op De Utrechtse Heuvelrug kan het allemaal!

Nu tot 25% korting bij RCN vakantieparken

Voordeliger weg in de meivakantie? Boek nu last minute een RCN camping voor de meivakantie en ontvang tot wel 25% korting!

Yeah, met de kids naar FC Utrecht!

Onlangs speelde FC Utrecht een spannende pot tegen Vitesse. Daar móesten Kidsproofblogger Anne-Liese en haar kids bij zijn! De jongens mochten zelfs hand in hand met de spelers het veld op. Een te gekke ervaring voor deze Junior Tigers! Benieuwd wat ze ervan vonden? Mama Anne-Liese vertelt over hun ervaring.

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief