Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Guppenclub

Voor jonge paardenfans is er iedere week de Guppenclub. Leer al spelend omgaan met pony's!

Stal van Brenk organiseert iedere week de “Guppenclub”. In de Guppenclub leren kinderen spelenderwijs omgaan met pony’s. Denk hierbij aan een pony borstelen, wandelen met een pony en kleine wandelritjes op een pony maken. De Guppenclub wordt begeleid door een instructrice van Stal van Brenk. Wel is het de bedoeling dat er per kind één ouder/verzorger meeloopt. De les duurt ongeveer een half uur. Een leuke activiteit voor alle paardenliefhebbers!

De Guppenclub is elke woensdag, vrijdag en zondag.

Vergeet niet om je van tevoren aan te melden! 

Klik voor meer info of om je aan te melden op de roze button.

Stal van Brenk

Voordorpsedijk 29

3737 BL Groenekan

Mail direct

Mail direct naar Stal van Brenk

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

Fort & Food Paasfestival

Fort bij Vechten verandert op 5 & 6 april in een levendig familiefestival. Mis het niet!

Klop Klop Boem Boem (4+)

Een ritmisch dansconcert voor de hele familie in TivoliVredenburg!

Central Park Festival

Feestelijk festival voor muziekliefhebbers en fijnproevers van alle leeftijden!

Lentebock Festival met korting

Tijdens dit festival - 27 t/m 29 maart - is er voor 't hele gezin van alles te beleven!

Uitgelicht

Bak ook mee voor KiKa!

Gave tip: Monster Jam, mis het niet!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

8x Frankrijk op z’n mooist met RCN.

Nog niet geboekt voor de zomervakantie? Of met korting op vakantie in de meivakantie? Bekijk onze héérlijke tips voor een vakantie in de mooiste Franse regio's. Alle RCN Vakantieparken in Frankrijk zijn kindvriendelijk, Nederlandstalig en organiseren in de schoolvakanties activiteiten voor alle leeftijden. Boek snel, de mooiste plekjes vliegen weg!

Kidsproof ontdekte: Noet Noet en het geheime kasteelfeest bij Kasteel de Haar

Wij zijn fan van deze nieuwe, knuffelbare tour met pratende kasteelkat bij Kasteel de Haar. Lees alles over ons bezoek!

Tips voor paasbrunch, paaslunch & paasdiner met kinderen!

Of je nu zin hebt in een lekkere paasbrunch, paaslunch of paasdiner; in en om Utrecht kun je met Pasen 2026 heerlijk uit eten met het hele gezin! Ook voor de kinderen is er van alles georganiseerd. Wij verzamelden deze toffe plekjes voor jou. Vergeet niet om tijdig te reserveren!

Yeah, met de kids naar FC Utrecht!

Onlangs speelde FC Utrecht een spannende pot tegen Vitesse. Daar móesten Kidsproofblogger Anne-Liese en haar kids bij zijn! De jongens mochten zelfs hand in hand met de spelers het veld op. Een te gekke ervaring voor deze Junior Tigers! Benieuwd wat ze ervan vonden? Mama Anne-Liese vertelt over hun ervaring.

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief