Guppenclub
Voor jonge paardenfans is er iedere week de Guppenclub. Leer al spelend omgaan met pony's!
Stal van Brenk organiseert iedere week de “Guppenclub”. In de Guppenclub leren kinderen spelenderwijs omgaan met pony’s. Denk hierbij aan een pony borstelen, wandelen met een pony en kleine wandelritjes op een pony maken. De Guppenclub wordt begeleid door een instructrice van Stal van Brenk. Wel is het de bedoeling dat er per kind één ouder/verzorger meeloopt. De les duurt ongeveer een half uur. Een leuke activiteit voor alle paardenliefhebbers!
De Guppenclub is elke woensdag, vrijdag en zondag.
Vergeet niet om je van tevoren aan te melden!
Klik voor meer info of om je aan te melden op de roze button.
Bekijk het complete overzicht van kinderactiviteiten in Utrecht in onze Uitagenda!
Meer inspiratie
We Are Pregnant
Gezellig event voor zwangeren, mama’s en hun kleintjes. Een tip die je wilt doorgeven!
Utrecht City Walk
Wandel mee langs de highlights van de stad en haal geld op voor KiKa!
Zapp Mattheus (8+)
Een verhaal over vriendschap, verraad en voetballen tot het donker wordt in TivoliVredenburg!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Door Kidsproof getest: speurtocht bij de Grebbelinie
Nieuw en écht een aanrader! Onze Kidsproofblogger ging met haar kinderen naar Het Grebbelinie Bezoekerscentrum en deed de gloednieuwe interactieve speurtocht… en die kreeg een dikke duim omhoog!
Yeah, met de kids naar FC Utrecht!
Onlangs speelde FC Utrecht een spannende pot tegen Vitesse. Daar móesten Kidsproofblogger Anne-Liese en haar kids bij zijn! De jongens mochten zelfs hand in hand met de spelers het veld op. Een te gekke ervaring voor deze Junior Tigers! Benieuwd wat ze ervan vonden? Mama Anne-Liese vertelt over hun ervaring.
Nu tot 25% korting bij RCN vakantieparken
Voordeliger weg in de meivakantie? Boek nu last minute een RCN camping voor de meivakantie en ontvang tot wel 25% korting!