Rondleiding met de postbode (8+)
Ontdek alle geheimen van bieb Neude, hét voormalige postkantoor van Utrecht. Leuk!
Wist je dat Bieb Neude bijna 100 jaar een postkantoor was? Een plek waar mensen pakjes en kaarten brachten die een postbode dan thuis bij mensen bezorgde. Benieuwd wat voor pakketten de postbode bij zich had? Ga mee en ontdek de spannende verhalen van het gebouw. Onderweg krijg je raadselachtige post en opdrachten die je met elkaar oplost.
De rondleiding is voor kinderen, niet voor ouders/verzorgers.
Klik voor meer informatie over het aanbod bij Bibliotheek Utrecht of andere bibliotheekuitjes op de roze button!
Data:
- zondag 1 november 2026 Zet in mijn agenda
- zondag 6 december 2026 Zet in mijn agenda
PS: klik op de roze button om te kijken of deze activiteit ook op andere data mogelijk is.
Meer inspiratie
Boeklancering JOB Dutchtuber (6+)
Vier de feestelijke boeklancering met muziek en een liveoptreden bij TivoliVredenburg!
Leuk herfstuitje voor kids: Doe mee aan de NGF Range Games en de NGF Range Cup
Ontdek hoe vet golfen is tijdens deze sportieve én supergezellige events
Vakantie in de bieb
Check de extra voorstellingen en workshops in de vakantie bij Bibliotheek Utrecht!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Getest: Vakantiepark De Krakeling
Midden in de prachtige bossen van Zeist ligt Vakantiepark De Krakeling. We hadden al vaker enthousiaste verhalen over dit vakantiepark gehoord, dus hoog tijd om het zelf eens te ervaren! We pakten onze spullen en gingen er met het gezin een nachtje naartoe. En daar kregen we zeker geen spijt van. Lees alles over onze ervaring!
Een weekendvullend programma in Zeist!
Een dagje of weekend weg op de Utrechtse Heuvelrug? Wij gingen je voor! We bezochten de Pyramide van Austerlitz, verbleven op Vakantiepark De Krakeling, genoten van de prachtige natuur en zagen de tijd voorbij vliegen.
19x superleuke herfstvakantie-uitjes door heel NL
Deze wil je niet missen! 19 extra leuke Kidsproof-tips voor de herfstvakantie. En een aantal voor daarna ;)