Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Rondleiding met de postbode (8+)

Ontdek alle geheimen van bieb Neude, hét voormalige postkantoor van Utrecht. Leuk!

Wist je dat Bieb Neude bijna 100 jaar een postkantoor was? Een plek waar mensen pakjes en kaarten brachten die een postbode dan thuis bij mensen bezorgde. Benieuwd wat voor pakketten de postbode bij zich had? Ga mee en ontdek de spannende verhalen van het gebouw. Onderweg krijg je raadselachtige post en opdrachten die je met elkaar oplost.

De rondleiding is voor kinderen, niet voor ouders/verzorgers.

Klik voor meer informatie over het aanbod bij Bibliotheek Utrecht of andere bibliotheekuitjes op de roze button!

Data:

Helaas, dit evenement is voorbij. Bekijk onze uitagenda voor leuke uitjes in de toekomst.

Bibliotheek Utrecht

Neude 11

3512 TA Utrecht

Mail direct

Mail direct naar Bibliotheek Utrecht

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

Magische vuurshow

Twee artiesten halen alles uit de kast om indruk te maken op het publiek. Bewonder vuur, magie en humor!

Noet Noet – de knuffelbare kindertour

Ontdek met de kasteelkat op je arm alles over het geheime feest van Kasteel de Haar. Kidsproof getest!

Zomeruitje naar Kinepolis

Bezoek Kinepolis Jaarbeurs Utrecht en geniet van superleuke familiefilms. Mét airco!

Soesterberg Zomeroffensief

Een knallende afsluiting van je zomer bij het NMM. Tanks, vliegtuigen… Alles wordt uit de kast getrokken!

Uitgelicht

Dé Muziekwedstrijd 2026; Doe mee en maak kans op leuke prijzen!

LEGOLAND® Discovery Centre daar wil je naartoe!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Op avontuur bij het Nationaal Militair Museum!

Dit stoere museum blijft ook na vijf bezoeken echt een van de favoriete musea van onze kinderen. Een goede reden om de kids eens te vragen wat ze zo leuk vinden aan het NMM. ‘De mega coole vliegtuigen overal’, ‘de stormbaan buiten’, ‘de Xplore’ en het 'zelf in een mini-jeep rijden’. Voor ons dus alle reden om nog een keer te gaan!

Kidsproof ontdekte: Noet Noet en het geheime kasteelfeest bij Kasteel de Haar

Wij zijn fan van deze nieuwe, knuffelbare tour met pratende kasteelkat bij Kasteel de Haar. Lees alles over ons bezoek!

Den Haag van strand tot stad: dit is leuk voor gezinnen met kinderen!

Van Drievliet, Museon-Omniversum tot SEA LIFE Scheveningen – in Den Haag beleef je de leukste avonturen met kinderen. En tussendoor? Even ontspannen met een lekkere lunch op het strand en een duik in zee. Heerlijk!

Nieuw en door Kidsproof getest: Music Machines & Me

Ontdek bij Museum Speelklok deze interactieve ontdekkingstocht vol muziek. Echt een aanrader!

zomervakantie nieuwsbrief flevoland Schrijf je in voor onze nieuwsbrief en krijg de leukste uitjes in je mailbox!

Graag ook voor mij!