Mini-jump met Okkie
Heb jij thuis een klein stuiterballetje? Kom dan lekker springen bij Play-in!
Bij de speelwereld Play-in in The Wall in Utrecht is zo veel te beleven! Ga jij voor het Kids Paradise, het Trampolinepark of de Climb Walls? Ook cool, kies voor de Arcadehal al. Of speel de allernieuwste VR games én los de spannende uitdagingen van X-Cube op. Natuurlijk kun je ook de verschillende activiteiten combineren met een combinatieticket!
Mini-jump bij Play-in
Ook kleine kinderen (tot 6 jaar) vinden jumpen erg leuk. Voor hun veiligheid heeft Play-in hier aparte uren voor ingericht. Superleuk om samen met je kroost te springen!
Let op Mini-jump kan alleen op speciale tijden op woensdag, vrijdag, zaterdag en zondag. Op zondagen komt ook de vrolijke mascotte Okkie langs om mee te springen en plezier te maken met de kinderen!
Klik door via de roze button om meer te ontdekken over Play-in!
Lijstjes voor Utrecht
Meer inspiratie
PodiumBuiten
Geniet languit op het gras van een te gek zomerprogramma op het buitenpodium van Podium Hoge Woerd!
NIEUW bij Down Under!
Naast het luieren, zwemmen en watersporten kun je nu ook losgaan in het toffe Aquapark!
nijntjes tuinfeest
Doe mee met de speciale activiteiten en vier het tuinfeest met nijntje en haar vriendjes.Blogs & inspiratie
Alle blogs
Zwemfeestje in Utrecht? Check ons overzicht met de leukste kinderzwemfeestjes!
Op zoek naar een tof zwemfeestje voor kinderen in regio Utrecht? In en rondom Utrecht vind je volop leuke locaties voor een spetterend kinderfeestje in het zwembad.
Zomerpret met het hele gezin op De Utrechtse Heuvelrug
Samen op ontdekkingstocht in de natuur, spelen op bijzondere plekken en genieten van leuke gezinsactiviteiten. Op De Utrechtse Heuvelrug combineer je vakantiegevoel, natuur, historie, kastelen en spannende verhalen voor een geweldig dagje weg. Tip: blijf slapen voor een compleet uitje!
RCN Vakantieparken | Boek nu met tot wel 35% korting een zomervakantie!
Waar alles samenkomt: de ingrediënten voor een onvergetelijke gezinsvakantie!