Mini-jump met Okkie
Heb jij thuis een klein stuiterballetje? Kom dan lekker springen bij Play-in!
Bij de speelwereld Play-in in The Wall in Utrecht is zo veel te beleven! Ga jij voor het Kids Paradise, het Trampolinepark of de Climb Walls? Ook cool, kies voor de Arcadehal al. Of speel de allernieuwste VR games én los de spannende uitdagingen van X-Cube op. Natuurlijk kun je ook de verschillende activiteiten combineren met een combinatieticket!
Mini-jump bij Play-in
Ook kleine kinderen (tot 6 jaar) vinden jumpen erg leuk. Voor hun veiligheid heeft Play-in hier aparte uren voor ingericht. Superleuk om samen met je kroost te springen.
Let op: Mini-jump kan alleen op speciale dagen/tijden. Op zondagen kun je ook de vrolijke mascotte Okkie tegenkomen!l
Klik door via de roze button om meer te ontdekken over Play-in.
Lijstjes voor Utrecht
Meer inspiratie
Vakantie in de bieb
Check de extra voorstellingen en workshops in de vakantie bij Bibliotheek Utrecht!
Herfstvakantie vol kattenkwaad
Ga deze herfstvakantie op pad met Noet Noet en ontdek de geheime kamers van Kasteel de Haar!
Op ontdekking bij het NMM
Ga deze vakantie op spannende lasergame-missie, test je camouflage-skills en speel erop los in de Xplore!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Podium Sprits: theater, dans en muziek voor een jong publiek!
Podium Sprits presenteert theater, dans en muziek voor een jong publiek. Twee keer per maand op woensdag- of vrijdagochtend speelt er een passende voorstelling voor de allerkleinsten (0,5 tot 4 jaar). Om de week op zondag zie je de mooiste familievoorstellingen (3 tot 12 jaar), inclusief schminken, knutselen en een gratis workshop. En vier keer per jaar kun je op de vroege vrijdagavond terecht voor een gezellig avondje uit met een leuke of spannende voorstelling, inclusief randprogramma (8 tot 13 jaar).
Getest: Kinderspoor in Museum Hoge Woerd
Kinderspoor is een spannende speurtocht in Museum Hoge Woerd. Kidsproofblogger Marjolein ging naar het castellum om samen met haar dochter en een paar vriendinnetjes te gaan speuren. Is het ze gelukt om de code te kraken? Lees alles over hun leuke uitje!
Getest: Vakantiepark De Krakeling
Midden in de prachtige bossen van Zeist ligt Vakantiepark De Krakeling. We hadden al vaker enthousiaste verhalen over dit vakantiepark gehoord, dus hoog tijd om het zelf eens te ervaren! We pakten onze spullen en gingen er met het gezin een nachtje naartoe. En daar kregen we zeker geen spijt van. Lees alles over onze ervaring!