Blogs & inspiratie
Kinderfeestjes voor meisjes van 5 tot 6 jaar in Utrecht
Gepubliceerd op 3 juni 2024
Zoek je een kinderfeestje voor meisjes van 5 tot 6 jaar in of om Utrecht? Er is zoveel leuks te doen met kinderverjaardagen. Wij zetten de leukste feestjes voor meisjes in omgeving Utrecht voor je op een rijtje!
In Utrecht zijn er genoeg leuke adresjes voor kinderfeestjes te vinden. Maar welk feestje kies je voor een jarig meisje van 5 of 6 jaar?
De meeste meisjes zijn gek op dieren. En helemaal als ze klein en schattig zijn! Dus met een feestje bij Geertjes Hoeve Deze link opent in een nieuwe tab in Haarzuilens doe je meiden van 5 à 6 jaar zeker een plezier! Er is vanalles te doen: zelf kaas maken, een speurtocht doen, smullen van een gezellige boeren high-tea. Maar de hits voor meisjes van deze leeftijd zijn vast de jonge geitjes flesjes geven, koekjes bakken en een ponyritje maken!

Meisjes zijn vaak gek op paarden, een paardenfeestje bij Stal van Brenk Deze link opent in een nieuwe tab is dan ook vast een groot succes! Heerlijk pony’s poetsen en natuurlijk paardrijden. Een echte paardenmiddag: daar maak je het jarige paardenmeisje dolblij mee!
Met sportieve meiden kun je heerlijk gaan apenkooien met Sport is Plezier Deze link opent in een nieuwe tab. Deze feestjes worden op verschillende plekken in en om Utrecht gehouden dus overleg even over de mogelijkheden. Wat doe je met het feestje? Leuke sporten/spelletjes in de apenkooi arena, met vrolijke muziek, een digitale groepsfoto en een sportdiploma voor alle kinderen. Je kunt er ook een leuk thema aan hangen, ze denken met je mee.
Is de jarige een knutselkoningin? Kinderen vanaf 6 jaar kunnen voor hun feestje naar Annemiek en dochters Deze link opent in een nieuwe tab. Je kunt in overleg vanalles maken. En schminken kan Annemiek ook fantastisch. Echt een feest voor meiden, op die leeftijd doen ze vaak niets liever dan knutselen!

Creatieve meiden vanaf 6 jaar kunnen ook hun hart ophalen tijdens een kinderfeestje bij De Vrijstaat Deze link opent in een nieuwe tab! Je kunt met je kinderfeestje hier een echte animatiefilm maken! Zo leuk. De jarige is de regisseur! De gemaakte films krijg je na afloop toegestuurd, een leuke herinnering voor later. Voor een kookfeestje draaien ze hier ook hun hand niet om trouwens.
Of vraag Aldo’s poppentheater op je kinderfeestje Deze link opent in een nieuwe tab! Je maakt eerst mooie handpoppen. Daarna leer je hoe je met de poppen kunt spelen. En als de kids volleerde poppenspelers zijn dan verzorgen ze een mooie voorstelling.
Een mooie voorstelling geef je ook na je kinderfeestje bij Circus Tadaa Deze link opent in een nieuwe tab! Alle kinderen proberen allerlei circustechnieken uit zoals eenwielfietsen, ballopen, jongleren, koorddansen enz. Halverwege krijgen ze nog een leuke gezamelijke workshop goochelen of acrobatiek. En aan het eind van het feest, als de ouders de kinderen op komen halen, treden de kinderen zelf op voor hun eigen hooggeëerd publiek. Een feest om nooit te vergeten!

En na je dansfeestje (ook al zo leuk voor meisjes!) bij De Dansformule Deze link opent in een nieuwe tab geef je ook een optreden. De kinderen leren tijdens de workshop een choreografie aan, afgewisseld met spelletjes. Het laatste kwartier zijn alle ouders ook welkom zodat de kinderen aan het einde van het feestje ook daadwerkelijk een optreden hebben en kunnen laten zien wat ze geleerd hebben! Extra leuk: de kinderen krijgen aan het eind een echt dansdiploma. Echt leuk voor een meidenfeestje!
Als je dochter van koken houdt, kun je ook een kookfeestje geven bij Kookstudio het Vossenhol Deze link opent in een nieuwe tab, tussen Utrecht en Bunnik! De meiden duiken heerlijk de keuken in en maken je alle hapjes of gangen zelf. Kinderen van 5 à 6 jaar kunnen onder begeleiding al prima vanalles maken in de keuken. Aan het einde van het feestje eten ze aan een mooi gedekte tafel en dan gaan de kids met een volle buik weer terug naar huis.
Er zijn zo ontzettend veel leuke kinderfeestjes voor meisjes (én jongens!) in en om Utrecht dus kijk zeker nog eens verder bij alle kinderfeestjes in ons overzicht Deze link opent in een nieuwe tab! Een hele fijne verjaardag gewenst!
Lees ook:
Alle blogs
Kidsproof ontdekte: Noet Noet en het geheime kasteelfeest bij Kasteel de Haar
Wij zijn fan van deze nieuwe, knuffelbare tour met pratende kasteelkat bij Kasteel de Haar. Lees alles over ons bezoek!
KORTING op tickets Fonteyn Festival. Ieder jaar echt een feestje voor het hele gezin!
Een heerlijk festival met een speciaal kinderprogramma op de zondag. Kidsproof mag weer een mooie korting geven, gebruik hiervoor de kortingscode: KIDSPROOF15
25x leuke meivakantie-uitjes voor kinderen op een rijtje in regio Utrecht!
Hoera, (bijna) meivakantie in de regio Utrecht! Heb jij al plannen om leuke dingen met je kinderen te doen? Lees hier ons overzicht met tips voor leuke kinderuitjes en kinderactiviteiten in de meivakantie van 2026!Meer inspiratie
De nieuwste familiefilms bij Pathe
Al jouw filmhelden beleven nieuwe avonturen; deze lente in de bioscoop!
Nieuw! Music Machines & Me
Vier de meivakantie in Museum Speelklok met een nieuwe presentatie en muzikale workshops!
Noet Noet en het geheime kasteelfeest
Ontdek de verborgen bovenverdieping van Kasteel de Haar tijdens de knuffelbare kindertour!
AUTSJ (4+)
Een voorstelling van Het Filiaal over omgaan met prikkels. Met weinig tekst, veel actie, dans en kungfu.
Naar het circus
Geniet deze zomer van een nostalgische circusvoorstelling van Circus Snor!
Kinderen eten gratis bij Buurten
Tijdens de meivakantie kunnen kinderen gratis dineren bij de restaurants Buurten in Utrecht!
Meivakantie op Slot Loevestein: avontuur voor kinderen
Van speurtochten tot D-Day soldaten en tin gieten – dit is niet zomaar een dagje uit. Ontdek ze allemaal!
Buitengoed de Boomgaard
Ontdek dit geheime plekje: een fantastisch kidsparadijs lekker dichtbij!
Lentepret met de Boswachter | 4+
Ontdek tijdens dit vrolijke lente-uitje wat de natuur van Haarzuilens allemaal te bieden!
Snaartjes kinderfestival (8+)
Kom in de meivakantie naar Snaartjes kinderfestival in Tivolivredenburg!
Ga mee op ontdekking in de meivakantie
Hé avonturier, ga je in de vakantie mee het Nationaal Militair Museum ontdekken?