Slapen in een landhuis
Bed & Breakfast 't Keijzerrijk vind je in Houten en ligt vlakbij de Rietplas waar je kunt zwemmen.
Deze mooi B&B bevindt zich in een statig landhuis en heeft een eigen ingang. Naast de gezellige woon- en slaapkamer vind je een terras met uitzicht op de recreatieplas ‘De Rietplas’. Hier kun je heerlijk zitten!
Naast de woon- en slaapkamer kun je ook gebruik maken van de extra slaapkamer. Verder is er een ruime badkamer met een douche, wastafel en toilet. Je hebt de beschikking over een televisie en draadloos internet.
De locatie van Bed and Breakfast ’t Keijzerrijk is van oorsprong een omgeving met veel agrarische bedrijvigheid. Tip: Ontdek de omgeving per fiets!
Een gezellig en knus plekje voor gezinnen! Klik voor meer info op de roze button.
Bed & Breakfast 't Keijzerrijk
Binnentuin 34
3994 ZB Houten
Openingstijden
Zie de website.Toon op kaart
Lijstjes voor Utrecht
Meer inspiratie
Doe-expo Het Klokkenhuis
In de nieuwe doe-expo bij De Vrijstaat kijken kinderen op een nieuwe manier naar tijd!
Het Utrechtse Zomerspektakel
Een maand lang eindeloos vakantieplezier in Utrecht, met attracties en entertainment voor het hele gezin!
Klimbos Zeist
Klimbos Zeist, een lekker plekje midden in de natuur waar kids kunnen klimmen & klauteren.Blogs & inspiratie
Alle blogs
Zomerpret met het hele gezin op De Utrechtse Heuvelrug
Samen op ontdekkingstocht in de natuur, spelen op bijzondere plekken en genieten van leuke gezinsactiviteiten. Op De Utrechtse Heuvelrug combineer je vakantiegevoel, natuur, historie, kastelen en spannende verhalen voor een geweldig dagje weg. Tip: blijf slapen voor een compleet uitje!
26x zomeruitjes met kids door heel Nederland
Van paleizen en musea tot waterpret, theater en avontuurlijke doe-uitjes: ontdek 26 favoriete zomeruitjes voor gezinnen door heel Nederland.
Op avontuur bij het Nationaal Militair Museum!
Dit stoere museum blijft ook na vijf bezoeken echt een van de favoriete musea van onze kinderen. Een goede reden om de kids eens te vragen wat ze zo leuk vinden aan het NMM. ‘De mega coole vliegtuigen overal’, ‘de stormbaan buiten’, ‘de Xplore’ en het 'zelf in een mini-jeep rijden’. Voor ons dus alle reden om nog een keer te gaan!