
Boerderij Nieuw Slagmaat
Op deze boerderij met landwinkel vind je een terras met speelweide, plukdagen en klompenpad!
Boerderij Nieuw Slagmaat ligt op de grens van Utrecht, Houten en Bunnik. Er gebeurt hier van alles!
Op de boerderij groeien veel verschillende soorten fruit: kiwi’s, appels, peren, pruimen, kersen, bramen en rode bessen. Tijdens de Plukdagen kun je ze zelf komen plukken! Het hele jaar door (zie actuele openingstijden) kun je in de landwinkel de meest lekkere en verse producten kopen.
Verder vind je bij deze boerderij een terras met speelweide, maisdoolhof (in de zomermaanden) en klompenpad kids. Nieuw Slagmaat is een traditioneel gemengd bedrijf in een modern jasje. Het telen van fruit gebeurt milieubewust.
Klik voor meer info over deze kindvriendelijke boerderij op de roze button!
Boerderij Nieuw Slagmaat
Marsdijk 5
3981 HE Bunnik
Openingstijden
Vrijdag en zaterdag geopendToon op kaart
Meer inspiratie
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Racend het (levens)jaar uit!
Cool, The Team Building heeft nu ook electrisch karten voor kinderen. Bij het zoeken naar een kinderfeestje voor dochter Sophie was de keuze dan ook snel gemaakt. We gaan karten bij Fusion Drift, supergaaf!
Van speelklok tot Roblox
Ga op een muzikaal avontuur met de game Music Machine Monster en kom meer te weten over de muziekmachines uit Museum Speelklok. We konden natuurlijk niet wachten om de game te spelen. Ook gameliefhebbers thuis? Lees dan zeker verder over onze ervaringen!
De 11 állerleukste speeltuinen van Utrecht en omgeving!
Op zoek naar een leuke speeltuin in en om Utrecht (incl. Leidsche Rijn)? We hebben onze favoriete speeltuinen in de regio op een rijtje gezet. Bekijk onze tips om je kinderen lekker buiten te laten spelen!