Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Boerderij Nieuw Slagmaat

Op deze boerderij met landwinkel vind je een terras met speelweide, plukdagen en klompenpad!

Boerderij Nieuw Slagmaat ligt op de grens van Utrecht, Houten en Bunnik. Er gebeurt hier van alles!

Op de boerderij groeien veel verschillende soorten fruit: kiwi’s, appels, peren, pruimen, kersen, bramen en rode bessen. Tijdens de Plukdagen kun je ze zelf komen plukken! Het hele jaar door (zie actuele openingstijden) kun je in de landwinkel de meest lekkere en verse producten kopen.

Verder vind je bij deze boerderij een terras met speelweide, maisdoolhof (in de zomermaanden) en klompenpad kids. Nieuw Slagmaat is een traditioneel gemengd bedrijf in een modern jasje. Het telen van fruit gebeurt milieubewust. 

Klik voor meer info over deze kindvriendelijke boerderij op de roze button!

Boerderij Nieuw Slagmaat

Marsdijk 5

3981 HE Bunnik

Openingstijden Vrijdag en zaterdag geopend
Mail direct

Mail direct naar Boerderij Nieuw Slagmaat

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

Noet Noet en het geheime kasteelfeest

Ontdek de verborgen bovenverdieping van Kasteel de Haar tijdens de knuffelbare kindertour!

Central Park Festival

Feestelijk festival voor muziekliefhebbers en fijnproevers van alle leeftijden!

Kindvriendelijke paasbrunch bij Buurten

Bomvol lekkernijen en een eierdopje om te schilderen. Bij drie van de restaurants!

Doe-expo Het Klokkenhuis

In de nieuwe doe-expo bij De Vrijstaat kijken kinderen op een nieuwe manier naar tijd!

Uitgelicht

Bak ook mee voor KiKa!

Gave tip: Monster Jam, mis het niet!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Tips voor paasbrunch, paaslunch & paasdiner met kinderen!

Of je nu zin hebt in een lekkere paasbrunch, paaslunch of paasdiner; in en om Utrecht kun je met Pasen 2026 heerlijk uit eten met het hele gezin! Ook voor de kinderen is er van alles georganiseerd. Wij verzamelden deze toffe plekjes voor jou. Vergeet niet om tijdig te reserveren!

8x Frankrijk op z’n mooist met RCN.

Nog niet geboekt voor de zomervakantie? Of met korting op vakantie in de meivakantie? Bekijk onze héérlijke tips voor een vakantie in de mooiste Franse regio's. Alle RCN Vakantieparken in Frankrijk zijn kindvriendelijk, Nederlandstalig en organiseren in de schoolvakanties activiteiten voor alle leeftijden. Boek snel, de mooiste plekjes vliegen weg!

Yeah, met de kids naar FC Utrecht!

Onlangs speelde FC Utrecht een spannende pot tegen Vitesse. Daar móesten Kidsproofblogger Anne-Liese en haar kids bij zijn! De jongens mochten zelfs hand in hand met de spelers het veld op. Een te gekke ervaring voor deze Junior Tigers! Benieuwd wat ze ervan vonden? Mama Anne-Liese vertelt over hun ervaring.

Kidsproof ontdekte: Noet Noet en het geheime kasteelfeest bij Kasteel de Haar

Wij zijn fan van deze nieuwe, knuffelbare tour met pratende kasteelkat bij Kasteel de Haar. Lees alles over ons bezoek!

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief