Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Spelen op de boerderij

Spelen in de hooiberg, konijntjes aaien, coole speelhal en meer. Wat een feest bij de Boterbloem!

Kinderen t/m 12 jaar kunnen bij de Boterbloem terecht voor een superleuk dagje uit. Op het boerenbedrijf kunnen kinderen lekker binnen- en buiten spelen en op een ongedwongen manier kennismaken met de boerderij. Spelen, springen, klimmen, klauteren, kruipen en glijden en genieten!

Wat is er allemaal te doen?
– Super grote en coole speelhal
– Spelen in de hooiberg en op de trampoline
– Spelen in de speeltuin
– De cavia’s en de konijntjes aaien in de knuffelschuur
– Kijken bij de kamelen, ezeltjes, hertjes, kangoeroes en de varkentjes

Genoeg om heel lang plezier te hebben! Moe van het spelen? Je kunt hier ook iets lekkers eten en drinken!

Het speelparadijs is speciaal voor kinderen en daarom betalen ouders en begeleiders geen entree.

Tip: je kunt hier ook hele leuke boerderij-kinderfeestjes geven!

Klik voor meer info op de roze button.

Boerderij de Boterbloem

Amerongerwetering 2

3958 MD Amerongen

Openingstijden Open op maandag tot en met zaterdag (zondag gesloten) van 10.00 tot 18.00 uur. Graag van tevoren telefonisch reserveren op 0343-451757.

Prijs € 4 per kind
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

Het Mediamuseum in Hilversum

Hier draait het om jou! Kom en ontdek de wereld van media in dit geweldige museum.

Play-in: oneindig veel fun!

Een Adventure Park waar je kunt spelen, jumpen, klimmen, gamen en hééél veel meer.

Voorjaarsvakantie in het UMU

In de vakantie kun je in het UMU weer extra veel onderzoeken. Voor alle nieuwsgierige kinderen en ouders!

Theaterfestival Lente-Uitjes

Geniet deze voorjaarsvakantie met het hele gezin van supertoffe familievoorstellingen in Utrecht!

Uitgelicht

Tip: Captain Fantastic is buitengewoon fantastisch!

Leuke activiteiten in het Mediamuseum in Hilversum

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Nieuwsgierige kids…. opgelet!

Heb jij ook van die onderzoekende kinderen thuis? Die overal even aan willen zitten of in willen kijken? En alles tot op de bodem uit willen zoeken? Dan is het Universiteitsmuseum Utrecht echt iets voor jullie. In dit interactieve museum mogen kinderen in verschillende zalen van alles onderzoeken en ontdekken. Wij gingen je vast voor! Het spannendste was toch wel…de mysterybox! Wat zou daarin zitten?

Lente-uitjes – jeugdtheater in de vakantie

In de vakantie is festival Lente-Uitjes er weer. Maar liefst acht theaters in Utrecht, Houten en Amersfoort doen mee aan dit jeugdtheaterfestival, met een afwisselend programma voor kinderen van 1,5 t/m 12 jaar!

Yeah, met de kids naar FC Utrecht!

Onlangs speelde FC Utrecht een spannende pot tegen Vitesse. Daar móesten Kidsproofblogger Anne-Liese en haar kids bij zijn! De jongens mochten zelfs hand in hand met de spelers het veld op. Een te gekke ervaring voor deze Junior Tigers! Benieuwd wat ze ervan vonden? Mama Anne-Liese vertelt over hun ervaring.

De leukste kinderactiviteiten in de voorjaarsvakantie!

Tips voor de leukste kinderactiviteiten en uitjes in de voorjaarsvakantie 2026 in regio Utrecht! De krokusvakantie is een heerlijke tijd om eropuit te gaan met het gezin.

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief