Camping De Krakeling
Een gezellige familiecamping in Zeist waar kinderen lekker de ruimte hebben om te spelen.
In een prachtig bosrijk gebied vlakbij Zeist op de Utrechtse Heuvelrug ligt het recreatiepark De Krakeling. Je vindt hier rust, ruimte en gezelligheid. Een ideale familiecamping met mooie jaar-, seizoen, en toeristische plaatsen met goede faciliteiten!
Op het terrein bevinden zich diverse speeltoestellen voor kinderen. Naast de bosvelden bevindt zich een groot speelterrein waar kinderen en jongeren kunnen voetballen en heerlijk onbezorgd kunnen spelen.
Achter op het terrein, tegen de bosrand, vind je een vennetje. Deze kleine natuurplas zorgt voor de nodige verkoeling tijdens de warme dagen. Het zandstrandje is ideaal om te zonnen of te spelen!
De kampvuurplaats, vlakbij het vennetje, wordt tijdens het hoogseizoen gebruikt voor ouderwets gezellige familie-avonden; kampliederen zingen en broodjes bakken. Gasten mogen vrij gebruik maken van de kampvuurplaats als het weer het toelaat. Super leuk!
Klik voor meer info over deze locatie op de roze button.
De Krakeling
Woudenbergseweg 17
3707 HW Zeist
Openingstijden
De camping is geopend van 27 april t/m 27 september.Toon op kaart
Lijstjes voor Utrecht
Meer inspiratie
Doe-expo Het Klokkenhuis
In de nieuwe doe-expo bij De Vrijstaat kijken kinderen op een nieuwe manier naar tijd!
Duik in het Romeinse verleden
Laat je deze voorjaarsvakantie meevoeren in de wereld van archeologie bij Museum Hoge Woerd!
Voorjaarsvakantie in het UMU
In de vakantie kun je in het UMU weer extra veel onderzoeken. Voor alle nieuwsgierige kinderen en ouders!Blogs & inspiratie
Alle blogs
De leukste kinderactiviteiten in de voorjaarsvakantie!
Tips voor de leukste kinderactiviteiten en uitjes in de voorjaarsvakantie 2026 in regio Utrecht! De krokusvakantie is een heerlijke tijd om eropuit te gaan met het gezin.
Nieuwsgierige kids…. opgelet!
Heb jij ook van die onderzoekende kinderen thuis? Die overal even aan willen zitten of in willen kijken? En alles tot op de bodem uit willen zoeken? Dan is het Universiteitsmuseum Utrecht echt iets voor jullie. In dit interactieve museum mogen kinderen in verschillende zalen van alles onderzoeken en ontdekken. Wij gingen je vast voor! Het spannendste was toch wel…de mysterybox! Wat zou daarin zitten?
Lente-uitjes – jeugdtheater in de vakantie
In de vakantie is festival Lente-Uitjes er weer. Maar liefst acht theaters in Utrecht, Houten en Amersfoort doen mee aan dit jeugdtheaterfestival, met een afwisselend programma voor kinderen van 1,5 t/m 12 jaar!