Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

De Bosspeeltuin

Ben jij een echte avonturier? Kom dan spelen bij de grote Bosspeeltuin in Utrecht!

De mooie speeltuin in het Maximapark heeft tal van houten speeltoestellen. Kinderen van 2 tot 12 jaar kunnen zich hier de hele dag vermaken. Terwijl de kinderen aan het spelen zijn kunnen de ouders rustig iets drinken, binnen in het sfeervolle restaurant of buiten op het mooie terras aan de Vikingrijn. Mét uitzicht op de Bosspeeltuin.
 
Regelmatig organiseert de Bosspeeltuin een leuke activiteit! Zijn jullie erbij?

Nieuwsgierig? Klik voor meer info over de Bosspeeltuin in Leidsche Rijn op de roze button.

Wil je meer weten over andere speeltuinen? Kijk dan op ons overzicht met alle speeltuinen in Utrecht!

De Bosspeeltuin

Uilenboslaan 2

3451 GB Utrecht

Openingstijden De Bosspeeltuin is dagelijks open 
Prijs gratis
Toon op kaart

Meer inspiratie

Dag van het Kasteel 2026

Het gehele Pinksterweekend staan kastelen en buitenplaatsen in de spotlights; dit jaar met thema LIEFDE!

Blije Bijenweek 2026

Vier de bij tijdens de Blije Bijenweek van Utrecht Natuurlijk vol bij-zondere activiteiten!

Slootjesdagen

Duik de sloot in en ontdek wat er in het water leeft tijdens de Slootjesdagen van Utrecht Natuurlijk!

Festival Loeren

Kom Loeren in de boomgaard en ontdek grote artiesten van nu op dit gezellige familiefestival!

Uitgelicht

Kroon op de taart bij CODA

Bezoek World of Dinos met korting!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Naar de glamping met kids – wij van Kidsproof gingen je voor!

Met Lodge Holidays bezoek je prachtige bestemmingen zonder zorgen. Geniet samen met de kids van azuurblauwe zeeën, heerlijke ijsjes, luxe en avontuur met een van de glampingvakanties. Wij hebben bij Kidsproof hele goede ervaring met de prachtige tenten van Lodge Holidays!

Vier de bij tijdens de Blije Bijenweek 2026

Bij Utrecht Natuurlijk organiseren ze van 16 t/m 24 mei de Blije Bijenweek. Tijdens deze week wordt aandacht gevraagd voor het onmisbare belang van bijen voor onze natuur en voedselvoorziening. Dit doen ze met leuke, leerzame en interactieve activiteiten voor het hele gezin.

Vakantie vol avontuur op De Utrechtse Heuvelrug

Op zoek naar een plek waar de kinderen eindeloos kunnen spelen en jullie zelf ook genieten? Van een spontaan weekendje weg tot een heerlijke zomervakantie, op De Utrechtse Heuvelrug zit je goed! Trek je wandelschoenen aan, spring op de fiets of ontdek samen de natuur en sfeervolle dorpjes.

Apeleuke les bij Monkey Moves!

Wist jij al dat Monkey Moves multisport lessen voor dreumessen, peuters, kleuters en basisschoolkinderen aanbiedt? 

Petra volgde met haar dochter Marit (2) een proefles in Sportzaal Marezaal in De Meern. Lees alles over deze apeleuke les!

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief