Lekker schaatsen!
Is het buiten koud maar ligt er (nog) geen ijs? Kom dan schaatsen bij De Vechtsebanen!
Het ijsbaancomplex bestaat uit een semi-overdekte 400 meterbaan en een ijshockeystadion. Beide banen zijn voor iedereen toegankelijk en je schaatst dus altijd droog!
Op de 400 meterbaan schaatsen de ervaren langeafstandsrijders naast de beginnende marathonkampioenen. In het ijshockeystadion kun je oefenen op mooie rondjes en stoer achteruitrijden.
Het restaurant, tussen de ijshockeybaan en de 400 meterbaan, is dé plek voor een lekkere snelle snack en een heerlijk koud of warm drankje.
Zelf geen schaatsen? Geen probleem. Voor de verhuur en verkoop van schaatsen kun je hier ook terecht. Schaatsbezitters kunnen hier ook hun ijzers laten slijpen.
Klik voor meer info door naar de site via de roze button!
De Vechtsebanen
Mississippidreef 151
3565 CE Utrecht
Openingstijden
De schaatsbaan is geopend t/m half maart. Zie voor meer info de website van De Vechtsebanen via de roze button.Toon op kaart
Lijstjes voor Utrecht
Meer inspiratie
Fabriek Woerden
Superleuke indoor activiteiten bij de Fabriek Woerden voor kids van verschillende leeftijden!
Oogstfeesten
Vier het Oogstfeest op de stadsboerderijen van Utrecht Natuurlijk, met leuke workshops!
Singelloop: Kids Runs
Superleuk, speciaal voor de jonge sportievelingen is er een 1 of 2 km Kids Run!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Kidsproof ontdekte: Noet Noet en het geheime kasteelfeest bij Kasteel de Haar
Wij zijn fan van deze nieuwe, knuffelbare tour met pratende kasteelkat bij Kasteel de Haar. Lees alles over ons bezoek!
Te gekke familieconcerten bij TivoliVredenburg!
Jong genieten betekent later nog meer genieten, en samen plezier is dubbel plezier. De concerten, shows of voorstellingen onder de noemer familieconcerten zijn voor jong en oud. Alle genres, muziek- en vertelvormen passeren de revue, dus pik eruit wat bij jullie past!
Nieuw en door Kidsproof getest: Music Machines & Me
Ontdek bij Museum Speelklok deze interactieve ontdekkingstocht vol muziek. Echt een aanrader!