Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Dierenweide de Kraal

Kom de schattige geiten en kippen bekijken in deze mooie kijkweide in Utrecht.

Dierenweide De Kraal ligt in het park De Hoge Weide. Het is geen kinderboerderij maar een kijkweide. Dat betekent dat je de dieren alleen vanaf de buitenkant van het hek kan bekijken. Er zijn geiten, schapen en kippen.

Het is een fleurig en vrolijk park en bestaat uit drie heuvels, waarvan er één bestemd is voor de dierenweide. Eén van de andere heuvels is een vrolijke bloemenweide en de laatste heuvel is een panoramaheuvel die uitzicht biedt over de nieuwbouwwijk.

Wanneer je het park binnenloopt vind je ervoor een leuke speeltuin voor de allerkleinsten!

Klik voor meer info over Dierenweide De Kraal op de roze button.

Wil je meer weten over plekken met dieren? Kijk dan op ons overzicht met alle plekken met dieren in Utrecht.

Dierenweide de Kraal

Tweede Oosterparklaan 271

3544 AS Utrecht

Prijs Gratis
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

Central Park Festival

Feestelijk festival voor muziekliefhebbers en fijnproevers van alle leeftijden!

Kindvriendelijke paasbrunch bij Buurten

Bomvol lekkernijen en een eierdopje om te schilderen. Bij drie van de restaurants!

Doe-expo Het Klokkenhuis

In de nieuwe doe-expo bij De Vrijstaat kijken kinderen op een nieuwe manier naar tijd!

Voorjaarsfeest met de Boswachter

Een vrolijk voorjaarsfeest van OERRR in de buitenlucht, vlakbij Utrecht!

Uitgelicht

GRATIS mini-zine vol inspiratie voor Pasen

KreaDoe Lentefestival met je kids, superleuk!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Tips voor paasbrunch, paaslunch & paasdiner met kinderen!

Of je nu zin hebt in een lekkere paasbrunch, paaslunch of paasdiner; in en om Utrecht kun je met Pasen 2026 heerlijk uit eten met het hele gezin! Ook voor de kinderen is er van alles georganiseerd. Wij verzamelden deze toffe plekjes voor jou. Vergeet niet om tijdig te reserveren!

Door Kidsproof getest: speurtocht bij de Grebbelinie

Nieuw en écht een aanrader! Onze Kidsproofblogger ging met haar kinderen naar Het Grebbelinie Bezoekerscentrum en deed de gloednieuwe interactieve speurtocht… en die kreeg een dikke duim omhoog!

8x Frankrijk op z’n mooist met RCN. Plus een mooie Kidsproofkorting!

Nog niet geboekt voor de zomervakantie? Of met korting op vakantie in de meivakantie? Bekijk onze héérlijke tips voor een vakantie in de mooiste Franse regio's. Alle RCN Vakantieparken in Frankrijk zijn kindvriendelijk, Nederlandstalig en organiseren in de schoolvakanties activiteiten voor alle leeftijden. Boek snel, de mooiste plekjes vliegen weg!

Yeah, met de kids naar FC Utrecht!

Onlangs speelde FC Utrecht een spannende pot tegen Vitesse. Daar móesten Kidsproofblogger Anne-Liese en haar kids bij zijn! De jongens mochten zelfs hand in hand met de spelers het veld op. Een te gekke ervaring voor deze Junior Tigers! Benieuwd wat ze ervan vonden? Mama Anne-Liese vertelt over hun ervaring.

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief