Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Genieten bij Down Under

Lekker luieren aan het strand, zwemmen, watersporten, spelen, horeca en meer!

Met al die zonnige dagen voor de deur komt een plekje om even af te koelen als gelegen. Bij zonnig weer en als de groene vlag hangt (check de website) is het strand bij Down Under weer geopend. Op dit leuke plekje in Nieuwegein kan jong en oud zich prima vermaken!

Je vindt stadsstrand Down Under aan de rand van Utrecht en op vijf minuten rijden van de snelwegen A2, A12 en A27. Het ruime strand aan de Laagravense plas is echt een familiestrand en heeft verschillende faciliteiten, speeltoestellen voor de kids en heerlijk helder water waar je in kunt zwemmen. Fijn, er zijn lifeguards die alles goed in de gaten houden.

Je kunt hier niet alleen lekker luieren, zwemmen en spelen op de speeltoestellen op het land, maar er zijn ook mogelijkheden om te watersporten. Denk aan wavesurfen, waterskiën of wakeboarden. Cool!

Wist je dat er ruimte is voor c.a. 3.000 bezoekers? Daarnaast zijn er 650 parkeerplaatsen en is er voldoende ruimte voor fietsen. En krijg je trek tijdens je stranddag? Geen probleem! Speciaal voor de strandgasten is er in het complex van Down Under een snackluik aanwezig. Hier kan je lekkere snacks, ijsjes en verkoelende drankjes kopen.

Ben je benieuwd naar het uitgebreide aanbod van Down Under? Klik dan via de roze button door naar de site!

Down Under

Ravensewetering 1

3439 ZZ Nieuwegein

Openingstijden Zie de website voor de actuele openingstijden.
Mail direct

Mail direct naar Down Under

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

Play-in: oneindig veel fun!

Een Adventure Park waar je kunt spelen, jumpen, klimmen, gamen en hééél veel meer.

Re;make: Muziek als LEGO (8+)

Leren hoe componeren in zijn werk gaat? Kom luisteren en bouwen in TivoliVredenburg!

Mijn kleuren (2+)

Podium Sprits presenteert een beeldende familievoorstelling met live animatie schilderen!

Nationale Voorleesdagen

Kom heerlijk luisteren bij de Nationale Voorleesdagen in de Utrechtse bibliotheken!

Uitgelicht

3 gezinsvriendelijke hotels voor de voorjaarsvakantie bij Bilderberg

Deze Bumba show wil je niet missen met jouw kleintje!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

8x Frankrijk op z’n mooist met RCN. Nu met vroegboekkorting!

Nog niet geboekt voor de zomervakantie? Stop met zoeken en bekijk onze héérlijke tips voor een vakantie in de mooiste Franse regio's. Alle campings van RCN in Frankrijk zijn kindvriendelijk, Nederlandstalig en organiseren in de schoolvakanties activiteiten voor alle leeftijden. En boek nu tijdelijk met een aantrekkelijke korting!

Podium Sprits = theater, dans en muziek voor een jong publiek!

Podium Sprits presenteert vier keer per maand kindervoorstellingen van verschillende professionele jeugdgezelschappen. Twee daarvan zijn een peuterochtend (vanaf 0,5 tot 4 jaar). De peuterochtenden zijn altijd op een doordeweekse dag, dus perfect voor jouw mama-, papa-, opa of oma-dag! Liever met de hele familie het theater ontdekken? Kom dan op zondagen naar het theater voor mooie familievoorstellingen.

Te gekke familieconcerten bij TivoliVredenburg!

Jong genieten betekent later nog meer genieten, en samen plezier is dubbel plezier. De concerten, shows of voorstellingen onder de noemer familieconcerten zijn voor jong en oud. Alle genres, muziek- en vertelvormen passeren de revue, dus pik eruit wat bij jullie past!

Nationale Voorleesdagen bij de Bieb

Van woensdag 21 jan t/m zondag 1 feb zijn de Nationale Voorleesdagen en is er héél veel te doen in Bieb Utrecht!

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief