Historische locatie
Bij Fort aan de Klop vind je mooie groepsverblijven voor zowel kleine als grote gezelschappen.
Ben je op zoek naar een bijzondere accommodatie voor een weekendje weg, vakantie met de hele familie, een reünie of een vriendenweekend met kids? Appartementen, slaapkamers en een ruime slaapzolder: Fort aan de Klop biedt slaapplaatsen voor gezelschappen tot 50 personen! Je verblijft midden in het groen, op slechts een kwartiertje afstand van het centrum van Utrecht.
In de accommodatie vind je een volledig uitgeruste keuken, een sfeervolle verblijfsruimte, compleet ingerichte slaapzolder en sanitaire voorzieningen. Overal is vloerverwarming en je hebt draadloos internet tot je beschikking. Omgeven door gracht en aarden wallen ligt 2 hectare fortterrein met ruimte om te spelen, te sporten of te picknicken.
Eten en drinken
In de herberg zijn keukens aanwezig die je de mogelijkheid geven zelf een maaltijd klaar te maken. Ook kun je de catering door Fort aan de Klop laten verzorgen of gezellig gaan eten in de brasserie. Het is niet mogelijk om gebruik te maken van externe cateraars of leveranciers van barbecues. Op het fort zijn alleen gasbarbecues toegestaan.
Rondom het fort is heel veel te beleven. Je zit midden in de natuur! Je kunt hier ook fietsen huren, een leuke manier om de omgeving te verkennen. Echt een super plek voor kinderen!
Klik voor meer info over deze locatie op de roze button.
Fort aan de Klop
Polderweg 4
3455 RT Utrecht
Openingstijden
Het gehele jaar mogelijk. Vooraf reserveren.Toon op kaart
Lijstjes voor Utrecht
Meer inspiratie
Snowsports Skikamp
Glijd van de piste, doe mee met sportieve spellen en meer tijdens het meivakantie skikamp!
Mathfest 2026
Ontdek samen hoe verrassend leuk wiskunde is op Mathfest in Utrecht, ook voor (jonge) kinderen!
Romeins plezier langs de Limes
Meivakantie 2026: neem een duik in de geschiedenis, avontuur wacht in Museum Hoge Woerd!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Vier de bij tijdens de Blije Bijenweek 2026
Bij Utrecht Natuurlijk organiseren ze van 16 t/m 24 mei de Blije Bijenweek. Tijdens deze week wordt aandacht gevraagd voor het onmisbare belang van bijen voor onze natuur en voedselvoorziening. Dit doen ze met leuke, leerzame en interactieve activiteiten voor het hele gezin.
18x leuke meivakantie-tips door heel Nederland!
Avontuurlijke uitjes, vrolijke voorstellingen, nieuwe films, toffe musea en leuke kampen: wij hebben weer de leukste ideeën voor de meivakantie voor je verzameld. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!
Vakantie vol avontuur op De Utrechtse Heuvelrug
Op zoek naar een plek waar de kinderen eindeloos kunnen spelen en jullie zelf ook genieten? Van een spontaan weekendje weg tot een heerlijke zomervakantie, op De Utrechtse Heuvelrug zit je goed! Trek je wandelschoenen aan, spring op de fiets of ontdek samen de natuur en sfeervolle dorpjes.