Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Historische locatie

Bij Fort aan de Klop vind je mooie groepsverblijven voor zowel kleine als grote gezelschappen.

Ben je op zoek naar een bijzondere accommodatie voor een weekendje weg, vakantie met de hele familie, een reünie of een vriendenweekend met kids? Appartementen, slaapkamers en een ruime slaapzolder: Fort aan de Klop biedt slaapplaatsen voor gezelschappen tot 50 personen! Je verblijft midden in het groen, op slechts een kwartiertje afstand van het centrum van Utrecht.

In de accommodatie vind je een volledig uitgeruste keuken, een sfeervolle verblijfsruimte, compleet ingerichte slaapzolder en sanitaire voorzieningen. Overal is vloerverwarming en je hebt draadloos internet tot je beschikking. Omgeven door gracht en aarden wallen ligt 2 hectare fortterrein met ruimte om te spelen, te sporten of te picknicken.

Eten en drinken
In de herberg zijn keukens aanwezig die je de mogelijkheid geven zelf een maaltijd klaar te maken. Ook kun je de catering door Fort aan de Klop laten verzorgen of gezellig gaan eten in de brasserie. Het is niet mogelijk om gebruik te maken van externe cateraars of leveranciers van barbecues. Op het fort zijn alleen gasbarbecues toegestaan.

Rondom het fort is heel veel te beleven. Je zit midden in de natuur! Je kunt hier ook fietsen huren, een leuke manier om de omgeving te verkennen. Echt een super plek voor kinderen!

Klik voor meer info over deze locatie op de roze button.

Fort aan de Klop

Polderweg 4

3455 RT Utrecht

Openingstijden Het gehele jaar mogelijk. Vooraf reserveren.
Mail direct

Mail direct naar Fort aan de Klop

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lijstjes voor Utrecht

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

Nieuw: Music Machines & Me

Ontdek in Museum Speelklok dit gloednieuwe muzieklab!

Boerendoolhof – De Meern

Het Boerendoolhof is een super tof uitje voor het hele gezin! Kan jij de uitgang én de code vinden?

Op vleermuisavontuur én lekker eten

Geniet van te gekke kinderactiviteiten rondom de expositie op Fort de Gagel!

Zomers genieten bij Kasteel de Haar

Vier zomer op Kasteel de Haar, het landgoed verandert in een vrolijk zomerverblijf vol kindervertier!

Uitgelicht

Leuke zomertip: Kroon op de taart bij CODA

Onze favoriete zomerboeken voor kinderen!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Op avontuur bij het Nationaal Militair Museum!

Dit stoere museum blijft ook na vijf bezoeken echt een van de favoriete musea van onze kinderen. Een goede reden om de kids eens te vragen wat ze zo leuk vinden aan het NMM. ‘De mega coole vliegtuigen overal’, ‘de stormbaan buiten’, ‘de Xplore’ en het 'zelf in een mini-jeep rijden’. Voor ons dus alle reden om nog een keer te gaan!

Nieuw en door Kidsproof getest: Music Machines & Me

Ontdek bij Museum Speelklok deze interactieve ontdekkingstocht vol muziek. Echt een aanrader!

Den Haag van strand tot stad: dit is leuk voor gezinnen met kinderen!

Van Drievliet, Museon-Omniversum tot SEA LIFE Scheveningen – in Den Haag beleef je de leukste avonturen met kinderen. En tussendoor? Even ontspannen met een lekkere lunch op het strand en een duik in zee. Heerlijk!

Portlantis: verrassend én spannend uitje in de haven

De Rotterdamse haven kent iedereen wel. Maar wat gebeurt daar eigenlijk allemaal? Je ontdekt het spelenderwijs bij Portlantis op Maasvlakte 2. Wij gingen er een dag met vier meiden heen en kwamen tijd tekort!

 Doe mee en maak kans op één van de 5 gezinstickets voor Kasteel de Haar!

Ja, ik wil winnen!