Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Glow Golfen met z’n allen

Echt een leuke ervaring om te golfen met fluorescerende black lights. Durf jij een 3d bril op?

GlowGolf is een overdekte minigolf baan. De 18 holes zijn allemaal uitgevoerd in het thema onderwaterwereld. Je speelt minigolf (of midgetgolf) in een super mooi decor en waant je tussen de vissen en koraal. Er zijn fluorescerende black lights waardoor alles licht geeft.

Met een 3-dimensionale bril op je neus (€ 2,00 extra) wordt het GlowGolf decor niet alleen nóg mooier, maar wordt het spelletje ook wat moeilijker. Het balletje lijkt wel boven het tapijt te zweven… Sla jij nog raak?

GlowGolf is echt super leuk voor alle leeftijden en kan vanaf 4 jaar. Helaas is Glowgolf niet toegankelijk voor rolstoelen en kinderwagens.

Een spelletje glowgolfen duurt /- 1 uur. Je kan na het golfen ook nog heerlijk bbq-en in het bijbehorende restaurant.

Klik voor meer info over Glow Golf Houten op de roze button!

Ben je benieuwd naar andere leuke uitjes voor het hele gezin? Kijk dan op ons overzicht met originele familie-uitjes in Utrecht.

Glow Golf

Meidoornkade 25

3992 AG Houten

Openingstijden Woensdag, vrijdag, zaterdag en zondag vanaf 12 uur, donderdag vanaf 15 uur.
Prijs 4 t/m 12 jaar € 6,50, > 12 jaar € 7,95, niet meespelende volwassene: € 5
Mail direct

Mail direct naar Glow Golf

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

Familiemaand in het Rijksmuseum

Welke route kiezen jullie? Ga mee naar de 17e eeuw en ontdek wat voor reizigers jullie zijn!

Herfstvakantie in het UMU

Tijdens de vakantie is er weer van alles te ontdekken in het Universiteitsmuseum Utrecht!

Duik in het Romeinse verleden!

Laat je deze herfstvakantie meevoeren in de wereld van archeologie bij Museum Hoge Woerd!

Dichtbij Tanja

Kom oog in oog met Tanja, het beroemdste nijlpaard van Amsterdam!

Uitgelicht

Skeletje (5+) – een kleurrijk feest over de dood en het leven

7x HomeMade recepten voor Halloween: Leuk en makkelijk!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

De 15 leukste boswandelingen met kinderen in en om Utrecht

Leuke en mooie boswandelingen met kinderen maak je in de prachtige bossen in en om Utrecht! Wij zetten de 15 leukste wandelingen in het bos voor je op een rijtje.

Tips voor de herfstvakantie met kinderen in Utrecht

Het is (bijna) herfstvakantie 2025 en dus een weekje vrij voor de kinderen! Wij hebben de leukste tips voor je verzameld; van actieve herfstuitjes in de natuur tot overdekte gezinsuitjes en creatieve activiteiten.

Avontuurlijk jeugdtheater

In de herfstvakantie is het weer tijd voor festival Herfststukjes! De mooiste jeugdvoorstellingen vol met humor, fantasie, muziek en dans komen voorbij. Herfststukjes is een samenwerking van acht theaters in Amersfoort, Houten en Utrecht. Hieronder vind je een kleine greep uit de voorstellingen die te zien zijn. Veel plezier!

Vooral te kort: Yanasei kleurrijk en mythisch danstheater

Eindelijk, danstheater AYA heeft een dansvoorstelling die ook geschikt is voor onder 12 jaar! YANASEI is al 6+ zelfs. Dus die MOETEN we zien. Ook al vinden we het onderwerp best spannend… Gelukkig mogen we achteraf de crew interviewen (ook best spannend trouwens) dus als we iets niet snappen kunnen we het vragen. | Op de laatste dag van deze herfstvakantie (2025) is de voorstelling weer te zien in Utrecht!

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief