Park voor jong en oud!
Het Griftpark is een geliefd park midden in Utrecht met een speeltuin, kinderboerderij en restaurant!
Er is veel te doen in het Griftpark voor jong en oud! Zo kunnen de jongere kids zich uitleven in de speeltuin of kijken bij en knuffelen met de dieren op de kinderboerderij. Voor de wat oudere kinderen is er een skatebaan en een basketbalveld. Daarnaast is er de mogelijkheid om op te laden in het restaurant. Bovendien zijn de grasvelden bij de vijver ideaal voor een middag zonebaden. Ook worden er door het jaar heen leuke activiteiten georganiseerd en zijn er iedere week activiteiten zoals de Kinderclub (5 – 9 jaar) en de Peuterclub (0 – 5 jaar).
Klik voor meer info op de roze button.
Meer inspiratie nodig? Bekijk ons overzicht met andere leuke gezinsuitjes!
Griftpark
Van Swindenstraat 129
3514 XR Utrecht
Openingstijden
Het Griftpark is altijd openPrijs
gratisToon op kaart
Lijstjes voor Utrecht
Meer inspiratie
Play-in: oneindig veel fun!
Een Adventure Park waar je kunt spelen, jumpen, klimmen, gamen en hééél veel meer.
Het Mediamuseum in Hilversum
Hier draait het om jou! Kom en ontdek de wereld van media in dit geweldige museum.
Nieuwe topfilms bij Kinepolis
Wow, wat draaien er weer fantastische familiefilms bij Kinepolis Jaarbeurs Utrecht!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Yeah, met de kids naar FC Utrecht!
Onlangs speelde FC Utrecht een spannende pot tegen Vitesse. Daar móesten Kidsproofblogger Anne-Liese en haar kids bij zijn! De jongens mochten zelfs hand in hand met de spelers het veld op. Een te gekke ervaring voor deze Junior Tigers! Benieuwd wat ze ervan vonden? Mama Anne-Liese vertelt over hun ervaring.
Nieuwsgierige kids…. opgelet!
Heb jij ook van die onderzoekende kinderen thuis? Die overal even aan willen zitten of in willen kijken? En alles tot op de bodem uit willen zoeken? Dan is het Universiteitsmuseum Utrecht echt iets voor jullie. In dit interactieve museum mogen kinderen in verschillende zalen van alles onderzoeken en ontdekken. Wij gingen je vast voor! Het spannendste was toch wel…de mysterybox! Wat zou daarin zitten?
Lente-uitjes – jeugdtheater in de vakantie
In de vakantie is festival Lente-Uitjes er weer. Maar liefst acht theaters in Utrecht, Houten en Amersfoort doen mee aan dit jeugdtheaterfestival, met een afwisselend programma voor kinderen van 1,5 t/m 12 jaar!