Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Park voor jong en oud!

Het Griftpark is een geliefd park midden in Utrecht met een speeltuin, kinderboerderij en restaurant!

Er is veel te doen in het Griftpark voor jong en oud! Zo kunnen de jongere kids zich uitleven in de speeltuin of kijken bij en knuffelen met de dieren op de kinderboerderij. Voor de wat oudere kinderen is er een skatebaan en een basketbalveld. Daarnaast is er de mogelijkheid om op te laden in het restaurant. Bovendien zijn de grasvelden bij de vijver ideaal voor een middag zonebaden. Ook worden er door het jaar heen leuke activiteiten georganiseerd en zijn er iedere week activiteiten zoals de Kinderclub (5 – 9 jaar) en de Peuterclub (0 – 5 jaar).

Klik voor meer info op de roze button.

Meer inspiratie nodig? Bekijk ons overzicht met andere leuke gezinsuitjes!

Griftpark

Van Swindenstraat 129

3514 XR Utrecht

Openingstijden Het Griftpark is altijd open
Prijs gratis
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

Singelloop: Kids Runs

Superleuk, speciaal voor de jonge sportievelingen is er een 1 of 2 km Kids Run!

Sluitingsfestival RAUM

Een feestelijke afsluiting met inclusieve speelactiviteiten en een nieuwe inclusieve speelinstallatie!

Kinderboekenweek!

Mis het niet, er is zo veel leuks te doen op alle locaties van Bibliotheek Utrecht!

Weekend van de Wetenschap 2026

Wetenschapsfestival voor het hele gezin: kom kijken en beleven op mega veel interessante plekken!

Uitgelicht

Noet Noet – de knuffelbare kindertour

Cinekid: de voorpret is begonnen!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Nieuw en door Kidsproof getest: Music Machines & Me

Ontdek bij Museum Speelklok deze interactieve ontdekkingstocht vol muziek. Echt een aanrader!

Oogstfeest | Utrecht Natuurlijk

Wat groeit er allemaal in Utrecht? Meer dan je misschien denkt! In september staan verschillende locaties van Utrecht Natuurlijk volop in het teken van oogsten, proeven, ontdekken en vieren. Op stadsboerderijen Koppelsteede, Steede Hoge Woerd, Griftsteede en Stadstuin Zuilen vieren ze zondag 13 en 20 september de oogst van Utrecht voor jong en oud.

Te gekke familieconcerten bij TivoliVredenburg!

Jong genieten betekent later nog meer genieten, en samen plezier is dubbel plezier. De concerten, shows of voorstellingen onder de noemer familieconcerten zijn voor jong en oud. Alle genres, muziek- en vertelvormen passeren de revue, dus pik eruit wat bij jullie past!

Getest: Vakantiepark De Krakeling

Midden in de prachtige bossen van Zeist ligt Vakantiepark De Krakeling. We hadden al vaker enthousiaste verhalen over dit vakantiepark gehoord, dus hoog tijd om het zelf eens te ervaren! We pakten onze spullen en gingen er met het gezin een nachtje naartoe. En daar kregen we zeker geen spijt van. Lees alles over onze ervaring!

Doe mee en maak kans op één van de 4 gezinstickets voor het Zuiderzeemuseum én de Oudhollandse kermis in de herfstvakantie!

Ik doe mee!