Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Griftsteede

Bij Griftsteede kun je spelen in de speeltuin of knuffelen met de dieren op de kinderboerderij!

Griftsteede is een bruisende plek in het hart van de stad! Midden in het Griftpark vind je Grifsteede, een heerlijke plek. Ontdek de kinderboerderij met de nieuwsgierige geiten, schapen, koeien en kleine huisdieren waar je lekker mee kunt knuffelen! Ook kun je erop los speuren tijdens de boerderijspeurtocht.

Direct naast de kinderboerderij is een fantastisch speeltuin waar je kunt klauteren in de speeltoestellen en glijden van de glijbaan! Deze speeltuin is zowel leuk voor jonge kinderen als de wat oudere kids.

Klik voor meer info op de roze button.

Bekijk ook het overzicht met meer natuuruitjes in en om Utrecht!

Griftsteede

Van Swindenstraat 129

3514 XR Utrecht

Prijs gratis
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

Bounce Valley

In dit gigantische luchtkussenpark in Houten kun je springen, klimmen, glijden en nog veel meer!

Nationale Voorleesdagen

Kom heerlijk luisteren bij de Nationale Voorleesdagen in de Utrechtse bibliotheken!

Play-in: oneindig veel fun!

Een Adventure Park waar je kunt spelen, jumpen, klimmen, gamen en hééél veel meer.

Re;make: Muziek als LEGO (8+)

Leren hoe componeren in zijn werk gaat? Kom luisteren en bouwen in TivoliVredenburg!

Uitgelicht

Kinepolis: Familieticket met korting

NIEUW: Play Kinetix – Interactief gamepark!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Te gekke familieconcerten bij TivoliVredenburg!

Jong genieten betekent later nog meer genieten, en samen plezier is dubbel plezier. De concerten, shows of voorstellingen onder de noemer familieconcerten zijn voor jong en oud. Alle genres, muziek- en vertelvormen passeren de revue, dus pik eruit wat bij jullie past!

Nationale Voorleesdagen bij de Bieb

Van woensdag 21 jan t/m zondag 1 feb zijn de Nationale Voorleesdagen en is er héél veel te doen in Bieb Utrecht!

Podium Sprits = theater, dans en muziek voor een jong publiek!

Podium Sprits presenteert vier keer per maand kindervoorstellingen van verschillende professionele jeugdgezelschappen. Twee daarvan zijn een peuterochtend (vanaf 0,5 tot 4 jaar). De peuterochtenden zijn altijd op een doordeweekse dag, dus perfect voor jouw mama-, papa-, opa of oma-dag! Liever met de hele familie het theater ontdekken? Kom dan op zondagen naar het theater voor mooie familievoorstellingen.

8x Frankrijk op z’n mooist met RCN.

Nog niet geboekt voor de zomervakantie? Of met korting op vakantie in de meivakantie? Bekijk onze héérlijke tips voor een vakantie in de mooiste Franse regio's. Alle RCN Vakantieparken in Frankrijk zijn kindvriendelijk, Nederlandstalig en organiseren in de schoolvakanties activiteiten voor alle leeftijden. Boek snel, de mooiste plekjes vliegen weg!

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief