Strand Henschotermeer
Lekker luieren en genieten van de mooie omgeving, zwemmen in het water, spelen in het zand.
Aan het Henschotermeer kun je lekker luieren en genieten van de mooie omgeving, zwemmen in het water, spelen in het zand. Het Henschotermeer heeft speelweiden en speelplek waar kinderen -èn volwassenen- zich heerlijk kunnen uitleven met allerlei spelletjes.
Bij dit zomerse kinderuitje is er op ‘zwembare’ dagen badtoezicht. De waterdiepte is 2 meter, waardoor de temperatuur van het water relatief hoog is. De kwaliteit van het water wordt geregeld gecontroleerd.
Het strand aan het Henschotermeer is 4 kilometer lang en is prima geschikt voor allerlei strandspelen zoals beachvolleybal.
Je kunt ook gaan hardlopen of wandelen rond het meer als je een meer actieve dag wilt. Er zijn diverse gemarkeerde routes.
Er zijn sanitaire voorzieningen.
Meer strandjes en zwemplekken met kinderen in en om Amerfoort vind je op Kidsproof.nl
Henschotermeer
Zeisterweg
3931 Woudenberg
Openingstijden
Geopend van zonsopgang tot zonsondergang.Honden zijn niet toegestaan.
Prijs
Gratis toegang, het parkeren is niet gratis.Lijstjes voor Utrecht
Meer inspiratie
Kijkgeluiden (7+)
Ga je mee op een ontdekkingsreis door een elektronische wildernis in TivoliVredenburg?
KennisKnetters (8+)
Ontdek de antwoorden op belangrijke vragen tijdens dit wetenschapsfestival in TivoliVredenburg!
Fonteyn Festival met Kidsproofkorting
Tijdens dit festival (8 t/m 10 mei 2026) is er voor het hele gezin van alles te beleven!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Nu tot 25% korting bij RCN vakantieparken
Voordeliger weg in de meivakantie? Boek nu last minute een RCN camping voor de meivakantie en ontvang tot wel 25% korting!
Kidsproof ontdekte: Noet Noet en het geheime kasteelfeest bij Kasteel de Haar
Wij zijn fan van deze nieuwe, knuffelbare tour met pratende kasteelkat bij Kasteel de Haar. Lees alles over ons bezoek!
18x leuke meivakantie-tips door heel Nederland!
Avontuurlijke uitjes, vrolijke voorstellingen, nieuwe films, toffe musea en leuke kampen: wij hebben weer de leukste ideeën voor de meivakantie voor je verzameld. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!