Nieuw Rotsoord
Op de kinderboerderij Nieuw Rotsoord vind je naast konijnen ook reptielen en bijzondere vogels.
De meeste kinderen vinden het steeds weer een feestje om naar de kinderboerderij te gaan. Of het nou is om de konijnen of cavia’s te aaien of te kijken naar de bokkesprongen van een geit.
Bij Nieuw Rotsoord zijn ook veel bijzondere dieren zoals vissen, slangen en baardagemen. En heb jij al wel eens een oud-hollandse kapucijn of een wever gezien?
Klik op de roze button hieronder voor meer info over de kinderboerderij.
Kijk ook eens op het overzicht met alle kinderboerderijen in Utrecht.
Kinderboerderij Nieuw Rotsoord
Briljantlaan 101
3523 CD Utrecht
Openingstijden
Maandag t/m vrijdag van 11 tot 17 uur en op zaterdag en zondag van 13 tot 17 uur. Op 24, 25 en 26 december gesloten, evenals op 31 december en 1 januari.
Toon op kaart
Meer inspiratie
My First Festival
Kom naar My First Festival in TivoliVredenburg, echt een supertof familiefestival!
Bounce Valley
In dit gigantische luchtkussenpark in Houten kun je springen, klimmen, glijden en nog veel meer!
Fabriek Woerden
Superleuke indoor activiteiten bij de Fabriek Woerden voor kids van verschillende leeftijden!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Yeah, met de kids naar FC Utrecht!
Onlangs speelde FC Utrecht een spannende pot tegen Vitesse. Daar móesten Kidsproofblogger Anne-Liese en haar kids bij zijn! De jongens mochten zelfs hand in hand met de spelers het veld op. Een te gekke ervaring voor deze Junior Tigers! Benieuwd wat ze ervan vonden? Mama Anne-Liese vertelt over hun ervaring.
Gooien met Verf | Getest door Kidsproof
Wat is er nou leuker dan lekker kliederen met verf? Gooien met verf natuurlijk! En dat kan bij de Fabriek in Woerden. In hun kleurrijke atelier kun je helemaal losgaan met verf in alle kleuren, leer je verschillende technieken en komt de kunstenaar in je los.
Nieuwe doe-expo bij De Vrijstaat
Bij Om Het Lijf onderzoek je het menselijk lichaam van binnen én van buiten! Kidsproofblogger Marjolein en haar kinderen lieten zich volop inspireren door de kunstenaars en gingen ook zelf aan de slag. Lees alles over hun fantastische en creatieve middag!