Moestuin Utrecht
Kom eens langs bij De Moestuin, deze mooie plek is een bezoekje zeker waard!
Naast de prachtige tuin, is er in deze stadskwekerij een kruidentuin, een bijenstal en een grote kweekkas. Op de grote tuinderij worden zo’n 60 verschillende (oude en bijzondere) gewassen geteeld, die deels worden verkocht in de aangrenzende Moestuinwinkel, en worden verwerkt in het Lunchcafé en de feestlocatie De Oranjerie!
Voor de kinderen is er een speeltuin en dierenweide. In de dierenweide vind je kippen, konijnen, minivarkentjes en geiten. Alle dieren mag je aaien!
Ben je jarig, of is er iets anders te vieren? Ook dan ben je van harte welkom bij De Moestuin.
Klik voor meer informatie op de roze button!
Lijstjes voor Utrecht
Meer inspiratie
Snaartjes kinderfestival (8+)
Kom in de meivakantie naar Snaartjes kinderfestival in Tivolivredenburg!
Meivakantie in ARTIS
Ontdek deze vakantie de jonge dieren, het broedseizoen en nog veel meer door het hele park bij ARTIS
Snowsports Skikamp
Glijd van de piste, doe mee met sportieve spellen en meer tijdens het meivakantie skikamp!Blogs & inspiratie
Alle blogs
KORTING op tickets Fonteyn Festival. Ieder jaar echt een feestje voor het hele gezin!
Een heerlijk festival met een speciaal kinderprogramma op de zondag. Kidsproof mag weer een mooie korting geven, gebruik hiervoor de kortingscode: KIDSPROOF15
25x leuke meivakantie-uitjes voor kinderen op een rijtje in regio Utrecht!
Hoera, (bijna) meivakantie in de regio Utrecht! Heb jij al plannen om leuke dingen met je kinderen te doen? Lees hier ons overzicht met tips voor leuke kinderuitjes en kinderactiviteiten in de meivakantie van 2026!
18x leuke meivakantie-tips door heel Nederland!
Avontuurlijke uitjes, vrolijke voorstellingen, nieuwe films, toffe musea en leuke kampen: wij hebben weer de leukste ideeën voor de meivakantie voor je verzameld. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!