De Kaboutertuin
Een leuk uitje in de natuur! Er staan nu 10 kabouters ergens rondom het NME-gebouw.
Natuur- en Milieu educatie Houten laat kinderen en ouderen kennismaken met natuur en milieu. Nu doen ze dat met de hulp van hele kleine mensjes: kabouters! Ze bestaan echt!
Speciaal voor de peuters en kleuters van Houten is er rondom het NME-gebouw een Kaboutertuin gemaakt. Er staan 10 kabouters met daarbij een leuk opdrachtje. Zo ontdekken de kids wat kabouters zoal doen ‘s nachts. Bijvoorbeeld het beter maken van dieren met geurige kruiden of spelen met zijn kriebelige dierenvriendjes. Bij één van de bomen is ook een rood kabouterdeurtje te vinden waarachter de kabouters wonen.
De Kaboutertuin bevindt zich in het openbaar gebied en is vrij toegankelijk. Houd wel voldoende afstand tot elkaar!
Klik voor meer info over de Kaboutertuin op de roze button!
Lijstjes voor Utrecht
Meer inspiratie
Kinderboekenweek!
Mis het niet, er is zo veel leuks te doen op alle locaties van Bibliotheek Utrecht!
Een uitje naar Vakantiepark De Krakeling
Wij testten dit kindvriendelijke vakantiepark midden in de bossen van Zeist. Lees hoe dat beviel!
Singelloop: Kids Runs
Superleuk, speciaal voor de jonge sportievelingen is er een 1 of 2 km Kids Run!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Getest: Vakantiepark De Krakeling
Midden in de prachtige bossen van Zeist ligt Vakantiepark De Krakeling. We hadden al vaker enthousiaste verhalen over dit vakantiepark gehoord, dus hoog tijd om het zelf eens te ervaren! We pakten onze spullen en gingen er met het gezin een nachtje naartoe. En daar kregen we zeker geen spijt van. Lees alles over onze ervaring!
Oogstfeest | Utrecht Natuurlijk
Wat groeit er allemaal in Utrecht? Meer dan je misschien denkt! In september staan verschillende locaties van Utrecht Natuurlijk volop in het teken van oogsten, proeven, ontdekken en vieren. Op stadsboerderijen Koppelsteede, Steede Hoge Woerd, Griftsteede en Stadstuin Zuilen vieren ze zondag 13 en 20 september de oogst van Utrecht voor jong en oud.
Nieuw en door Kidsproof getest: Music Machines & Me
Ontdek bij Museum Speelklok deze interactieve ontdekkingstocht vol muziek. Echt een aanrader!