Onvervalst stukkie Utreg
Naast de grote stadsparken zijn er ook kleinere parken in Utrecht zoals het Noordse Park!
Het Noordse Park geeft de kids voldoende ruimte om een balletje te trappen en voldoende gelegenheid voor de wandelaar om tot rust te komen. Naast het park is ook een grote speeltuin van Portes en een kinderdagverblijf. In de speeltuin zijn een tafelvoetbalspel, kabelbaan, skateplek, tafeltennistafel, klimfort, buitenzwembadje en schommels te vinden. Bovendien is er ook een dierenhof met schapen, geitjes, kippen en konijnen!
Klik voor meer info op de roze button.
Lijstjes voor Utrecht
Meer inspiratie
Universiteitsmuseum Utrecht
In dit museum voor nieuwsgierige mensen kun je zelf aan de slag als een echte onderzoeker.
Bounce Valley
In dit gigantische luchtkussenpark in Houten kun je springen, klimmen, glijden en nog veel meer!
Doe-expo Het Klokkenhuis
In de nieuwe doe-expo bij De Vrijstaat kijken kinderen op een nieuwe manier naar tijd!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Yeah, met de kids naar FC Utrecht!
Onlangs speelde FC Utrecht een spannende pot tegen Vitesse. Daar móesten Kidsproofblogger Anne-Liese en haar kids bij zijn! De jongens mochten zelfs hand in hand met de spelers het veld op. Een te gekke ervaring voor deze Junior Tigers! Benieuwd wat ze ervan vonden? Mama Anne-Liese vertelt over hun ervaring.
Podium Sprits = theater, dans en muziek voor een jong publiek!
Podium Sprits presenteert vier keer per maand kindervoorstellingen van verschillende professionele jeugdgezelschappen. Twee daarvan zijn een peuterochtend (vanaf 0,5 tot 4 jaar). De peuterochtenden zijn altijd op een doordeweekse dag, dus perfect voor jouw mama-, papa-, opa of oma-dag! Liever met de hele familie het theater ontdekken? Kom dan op zondagen naar het theater voor mooie familievoorstellingen.
Te gekke familieconcerten bij TivoliVredenburg!
Jong genieten betekent later nog meer genieten, en samen plezier is dubbel plezier. De concerten, shows of voorstellingen onder de noemer familieconcerten zijn voor jong en oud. Alle genres, muziek- en vertelvormen passeren de revue, dus pik eruit wat bij jullie past!