Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Peuters in het Wild

Een kind heeft plezier in de natuur. Helemaal samen met andere kids. Doe mee met Peuters in het Wild!

Kinderen houden van lekker buiten zijn samen met papa of mama. En helemaal als het met andere kinderen is. Maar niet iedereen weet wat je allemaal met je peuter kunt doen in de natuur. Doe daarom eens mee met Peuters in het Wild.

Wat kun je verwachten? Een peuterochtend waarin de natuurbegeleider jullie leuke natuurweetjes leert en opdrachtjes met ‘attributen’ in de natuur geeft.

Elke ochtend begint met een spelletje, dans, liedje zingen. Daarna krijg je eenvoudige opdrachten om samen te gaan doen. Hartstikke leuk en gezellig!

Peuters in het wild wordt aangeboden via ‘Natuur is een feest’. Klik door via de roze button naar de website voor meer informatie en de locaties! 

Peuters in het Wild - Utrecht

Openingstijden Klik voor meer info door naar de website via de roze button.

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

8x Het ultieme dagje en nachtje weg met kinderen!

Zomervakantietip! Bekijk deze fantastische combinaties van een tof uitje en een super kinderhotel!

Op ontdekkingsreis in de zomervakantie

Ga op avontuur bij het Nationaal Militair Museum en doe mee met de stoere activiteiten

Kinderen eten gratis bij Buurten

Tijdens de zomervakantie kunnen kinderen gratis dineren bij de restaurants Buurten in Utrecht!

Zomers genieten bij Kasteel de Haar

Vier zomer op Kasteel de Haar, het landgoed verandert in een vrolijk zomerverblijf vol kindervertier!

Uitgelicht

Kroon op de taart bij CODA

Onze favoriete zomerboeken voor kinderen!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Vakantie vol avontuur op De Utrechtse Heuvelrug

Op zoek naar een plek waar de kinderen eindeloos kunnen spelen en jullie zelf ook genieten? Van een spontaan weekendje weg tot een heerlijke zomervakantie, op De Utrechtse Heuvelrug zit je goed! Trek je wandelschoenen aan, spring op de fiets of ontdek samen de natuur en sfeervolle dorpjes.

Op avontuur bij het Nationaal Militair Museum!

Dit stoere museum blijft ook na vijf bezoeken echt een van de favoriete musea van onze kinderen. Een goede reden om de kids eens te vragen wat ze zo leuk vinden aan het NMM. ‘De mega coole vliegtuigen overal’, ‘de stormbaan buiten’, ‘de Xplore’ en het 'zelf in een mini-jeep rijden’. Voor ons dus alle reden om nog een keer te gaan!

Tips voor zomervakantie-uitjes in en om Utrecht!

Hoera, zomervakantie 2026! Leuke tips voor zomervakantie-uitjes en kinderactiviteiten in en om Utrecht! Op Kidsproof vind je hééél veel te gekke ideetjes. Zo maak je er samen met de kinderen een heerlijke zomervakantie van!

Portlantis: verrassend én spannend uitje in de haven

De Rotterdamse haven kent iedereen wel. Maar wat gebeurt daar eigenlijk allemaal? Je ontdekt het spelenderwijs bij Portlantis op Maasvlakte 2. Wij gingen er een dag met vier meiden heen en kwamen tijd tekort!

 Doe mee en maak kans op één van de 5 gezinstickets voor Kasteel de Haar!

Ja, ik wil winnen!