Podium Hoge Woerd
Een prachtige theater in Castellum Hoge Woerd in Leidsche Rijn.
In augustus 2015 is Podium Hoge Woerd geopend, een geheel nieuw theater in Castellum Hoge Woerd in Leidsche Rijn. Het theater heeft een hele brede programmering, gericht op stadsdeel Leidsche Rijn. Maar zeker ook interessant voor mensen aan de andere kant van het kanaal. Kijk voor meer informatie en het programma door naar de site via de roze button!
Een theaterbezoek kun je heel leuk combineren met een bezoekje aan de kinderboerderij, het museum en een drankje in het Castellum café. Allemaal te vinden in Castellum Hoge Woerd!
Lijstjes voor Utrecht
Meer inspiratie
Meivakantie bij GeoFort
Ontdek deze vakantie planeet aarde met rondleidingen, workshops en natuurlijk Minecraft!
Toffe Tube-acties
Let op, reserveer tijdig. Individueel tuben bij Skipiste Nieuwegein, een superleuke activiteit!
Blije Bijenweek 2026
Vier de bij tijdens de Blije Bijenweek van Utrecht Natuurlijk vol bij-zondere activiteiten!Uitgelicht
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Vakantie vol avontuur op De Utrechtse Heuvelrug
Op zoek naar een plek waar de kinderen eindeloos kunnen spelen en jullie zelf ook genieten? Van een spontaan weekendje weg tot een heerlijke zomervakantie, op De Utrechtse Heuvelrug zit je goed! Trek je wandelschoenen aan, spring op de fiets of ontdek samen de natuur en sfeervolle dorpjes.
Kidsproof ontdekte: Noet Noet en het geheime kasteelfeest bij Kasteel de Haar
Wij zijn fan van deze nieuwe, knuffelbare tour met pratende kasteelkat bij Kasteel de Haar. Lees alles over ons bezoek!
Vier de bij tijdens de Blije Bijenweek 2026
Bij Utrecht Natuurlijk organiseren ze van 16 t/m 24 mei de Blije Bijenweek. Tijdens deze week wordt aandacht gevraagd voor het onmisbare belang van bijen voor onze natuur en voedselvoorziening. Dit doen ze met leuke, leerzame en interactieve activiteiten voor het hele gezin.